Interwetten: Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ με πλήθος αγορών (22/09)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 18:15, ο Παναιτωλικός υποδέχεται τον ΠΑΟΚ για την 3η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος, και η Interwetten, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ  στη Interwetten

Τρίποντο πήρε ο Παναιτωλικός, με τη νίκη κόντρα στον Ατρόμητο εκτός έδρας, με 1-2 και ανατροπή. Από το δεύτερο ημίχρονο και μετά η ομάδα κυριάρχησε στον αγωνιστικό χώρο, με τον Βέργο να πετυχαίνει γκολ ισοφάρισης στο 72΄και τον Γκεστέντε να δίνει με το τέρμα του το προβάδισμα στο 90΄. Οι αντίπαλοι είχαν πετύχει τέρμα στο 44΄, και έμειναν με παίκτη λιγότερο λόγω αποβολής του Τόμας έξι λεπτά πριν δεχτούν το τελικό τέρμα.

Την πρώτη νίκη της σεζόν στο πρωτάθλημα πέτυχε ο ΠΑΟΚ, στην αναμέτρηση με τον Απόλλωνα Σμύρνης, επικρατώντας με 0-1 εκτός έδρας. Ο Δικέφαλος μπήκε καλύτερα στο πρώτο μέρος, με τον Μίτριτσα και τον Μουργκ να δημιουργούν τις πιο απειλητικές ευκαιρίες. Στο 27ο λεπτό ήρθε το νικητήριο γκολ από πέναλτι, με τον Βιεϊρίνια να το εκτελεί. Παρ’ όλα αυτά οι Αρκάδες, είχαν πιθανότητες να φτάσουν στην ισοφάριση ή ακόμη και να πετύχουν νίκη, καθώς πάτησαν πιο αποτελεσματικά, πιέζοντας τους φιλοξενούμενους σε ορισμένες φάσεις.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten, προβάδισμα στο ματς έχει ο ΠΑΟΚ. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 8.00, η ισοπαλία στο 3.75, και το διπλό στο 1.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα πέντε από τα έξι πιο πρόσφατα ματς του Παναιτωλικού, ο αριθμός γκολ ήταν μονός (στο 1.90 το μονά τέρματα)
  • Στους πέντε τελευταίους αγώνες του ΠΑΟΚ, δεν πέτυχαν τέρμα και οι δύο ομάδες (στο 1.70 το No Goal)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.