Interwetten: Βαλερένγκα – Μπραν με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 17η αγωνιστική της Eliteserien, η Βαλερένγκα υποδέχεται τη Μπραν (21:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Βαλερένγκα – Μπραν στην Interwetten

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Βαλερένγκα, μετά και από τη νίκη επί της Σάντεφιορντ (2-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Νταγκ Έιλεφ Φάγκερμο φιλοξενήθηκε από τη Χάουγκεσουντ, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-1. Έχοντας βρεθεί πίσω στο σκορ με δυο τέρματα (16′, 36′), το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με τον Βιγιάλμσον, στο 47ο λεπτό. Στα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5.

Αήττητη παρέμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Μπραν, μετά και τη νίκη στην έδρα της Στάμπαεκ (0-2 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κάρε Ιγκέμπριγκτσεν υποδέχθηκε τη Στρόμσγκοντσετ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Στραντ στο 33′, δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, τρία λεπτά πριν την ανάπαυλα. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε 2-3 Goals.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.