*19η αγωνιστική

*Η Γουέιμαουθ δεν έχει νίκη εντός απέναντι στην Τορκί, με τρεις σερί ήττες στα πιο πρόσφατα παιχνίδια.

Δείτε τις Στοιχηματικές Εταιρίες

ΓΟΥΕΪΜΑΟΥΘ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Γουέιμαουθ έχασε 2-3 εντός έδρας από την Γουόκινγκ, πολύ πιο εύκολα απ’ ότι δείχνει το τελικό σκορ, αφού απλά μείωσε στο τελικό σκορ με γκολ στις καθυστερήσεις. Αυτή ήταν η τρίτη της συνεχόμενη ήττα, έχοντας δύο σερί στο γήπεδό της, εκεί που έχει δύο νίκες και τέσσερις ήττες ως τώρα στη σεζόν.

Είναι πάρα πολύ χαμηλά στο βαθμολογικό πίνακα, στην 19η θέση του συγκεκριμένα, σε απόσταση βολής, στο +1 συγκεκριμένα, από την ζώνη του υποβιβασμού.

Τιμωρημένοι είναι ο μέσος Χάρφιλντ και ο αμυντικός Μπίαργουις.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Γουέιμαουθ ηττήθηκε 2-3 εντός έδρας από την Γουόκινγκ, πιο εύκολα απ’ ότι δείχνει το τελικό σκορ. Βρέθηκε να χάνει 0-2 από τα γκολ των Κάμπελ (34’), Ινς (61’) και παρόλο που μείωσε με τον Κόρντνερ στο 66’, «έφαγε» και τρίτο τέρμα από τον Κάμπελ στο 81’ πριν σκοράρει στις καθυστερήσεις με τον Ρόμπινσον.

Γουέιμαουθ Στατιστικά

*Εχει τρία συνεχόμενα over 2,5 (δες το στην Betshop)

*Εχει 8/10 G/G εντός έδρας στη σεζόν.

ΤΟΡΚΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Τορκί ηττήθηκε και αυτή με 2-3 εντός έδρας από την Χάλιφαξ, με ίδιο σκορ, αλλά και με παρόμοιο τρόπο, αφού απλά μείωσε προς το τέλος της αναμέτρησης. Και γι’ αυτήν ήταν η τρίτη της συνεχόμενη ήττα, αλλά τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα όταν παίζει εκτός έδρας, αφού έχει μόνο μία νίκη, καμία στους οκτώ πιο πρόσφατους, με έξι ήττες σε αυτό το διάστημα.

Και αυτή είναι χαμηλά στο βαθμολογικό πίνακα, στην 17η θέση του συγκεκριμένα, αλλά βρίσκεται στην ελάχιστη απόσταση ασφαλείας, στο +4 για την ακρίβεια, από την ζώνη του υποβιβασμού και στο +3 από την σημερινή της αντίπαλο.

Τραυματίας είναι ο αμυντικός Τζόνσον.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Τορκί έχασε 2-3 εντός έδρας από την Χάλιφαξ, αρκετά πιο εύκολα απ’ ότι δείχνει το τελικό σκορ. Βρέθηκε να χάνει με 0-3 στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου, από τα τέρματα των Σλιου (30’, 46’), Γουότερς (50’), αλλά προς το τέλος έκανε μία απέλπιδα προσπάθεια να ισοφαρίσει, αλλά απλά μείωσε με δύο γκολ μέσα σε τρία λεπτά, με τους Λόλος |(88’), Λιτλ (90’).