Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Λιλ – Νις (01/05)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Λιλ υποδέχεται τη Νις για την 35η αγωνιστική της Ligue 1 και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Λιλ – Νις στη Betshop

Από μεγάλο διπλό τίτλου προέρχεται η πρωτοπόρος Λιλ, η οποία κατάφερε να γυρίσει το ματς στην έδρα της Λυών, παρότι βρέθηκε 2-0 πίσω στο σκορ στο 35′! Απόλυτος πρωταγωνιστής της νίκης ο 35χρονος Τούρκος Μπουράκ Γιλμάζ, ο οποίος σκόραρε δύο γκολ και έδωσε την ασίστ για το τρίτο! Οι “λιλουά” διατηρήθηκαν έτσι στην κορυφή και το +1 από την Παρί και κρατούν την τύχη στα χέρια τους στις 4 αγωνιστικές που απομένουν!

Από νίκη με ανατροπή προέρχεται η Νις, η οποία κατάφερε να ξεπεράσει το αρχικό σοκ από το 0-1 της Μονπελιέ μόλις στο 3ο λεπτό. Μπουνταουί, Τοντιμπό και Μορίς σκόραραν πριν το ημίχρονο για μία τελικά άνετη νίκη. Η ομάδα του Ουρσεά βρίσκεται στην 9η θέση, δίχως ουσιαστικό στόχο αφούν δεν προλαβαίνει ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Λιλ είναι το μεγάλο φαβορί στο 1.42. Η ισοπαλία προσφέρεται στο 4.80 και το διπλό στο 7.65.