Bet365: Τορίνο – Τζένοα με κορυφαίες αγορές (22/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 19:30, η Τορίνο υποδέχεται την Τζένοα για την 9η αγωνιστική στην Serie A, και η bet365, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Τορίνο – Τζένοα στην Bet365

Η Τορίνο είδε δεύτερη συνεχόμενη ήττα στο πρωτάθλημα την προηγούμενη αγωνιστική, από τη Νάπολι (1-0), μετά το 0-1 εντός έδρας με την Γιουβέντους. Στο ”Ντιέγκο Αρμάντο Μαραντόνα”, στάθηκε μεν αξιοπρεπώς, όμως δεν κατάφερε να κρατήσει ανέπαφη την εστία της ως τέλος, δεχόμενη τέρμα στο 81′. Νωρίτερα, στο 27′ είχε παραχωρήσει πέναλτι που πέρασε ανεκμετάλλευτο. Όσον αφορά τη βαθμολογία, είναι στη 12η θέση με 8 πόντους.

Πέντε αγωνιστικές μακριά από τη νίκη στο πρωτάθλημα έχει παραμείνει η Τζένοα. Πιο πρόσφατα έμεινε στο “Χ” με 2-2 απέναντι στην Σασουόλο εντός έδρας. Οι φιλοξενούμενοι “χτύπησαν” πρώτοι με δύο γρήγορα γκολ στο 17΄και στο 20΄. Ο Ντέστρο απάντησε εφτά λεπτά αργότερα μειώνοντας τη διαφορά, ενώ στο 34′ τέρμα του ακυρώθηκε λόγω οφσάιντ. Στη συμπλήρωση των 90 λεπτών σκόραρε ο Βάσκεζ, για να χαρίσει πόντο στους γηπεδούχους. Χαμηλά παραμένει στη βαθμολογία, με 6 πόντους συγκομιδή στη 18η θέση.

Κρίνοντας τις αποδόσεις της bet365, περισσότερες πιθανότητες επικράτησης έχει η Τορίνο. Συνολικά, ο άσος είναι στο 1.80, η ισοπαλία στο 3.50, και το διπλό στο 4.75.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.