Bet365: Σερβία – Σκωτία με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, Σέρβοι και Σκωτζέζοι θα παλέψουν για μία θέση στο επόμενο Euro και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Σερβία – Σκωτία στην Bet365

Πρόκειται για νοκ άουτ αναμέτρηση με παράταση και πέναλτι σε περίπτωση ισοπαλίας.

Οι Σέρβοι πέρασαν νικηφόρα από τη Νορβηγία (1-2) για να βρεθούν μία ανάσα από τη μεγάλη διοργάνωση. Δέχθηκαν την ισοφάριση στο 88ο λεπτό της κανονικής διάρκειας στο Όσλο, αλλά ο χαφ της Λάτσιο, Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς, βρήκε για δεύτερη φορά τα αντίπαλα δίχτυα στην παράταση! Όσο για το φετινό Nations League, οι Βαλκάνιοι είναι ουραγοί σε όμιλο με Ρωσία, Ουγγαρία και Τουρκία. Μετά τη πρόκριση στη Νορβηγία, ηττήθηκαν εντός από τους Ούγγρους (0-1) και στη συνέχεια απέσπασαν ισοπαλία στην Πόλη με 2-2.

Οι Σκωτζέζοι από την άλλη βρίσκονται μάλλον στην καλύτερη αγωνιστική κατάσταση των τελευταίων ετών, παραμένοντας αήττητοι στα τελευταία 8 παιχνίδια, με 7 νίκες από πέρσι τον Οκτώβριο! Στη δεύτερη ευκαιρία μέσω Nations League απέκλεισαν το Ισραήλ στα πέναλτι μετά το 0-0 της κανονικής διάρκειας. Ακολούθησαν οι εντός έδρας νίκες με 1-0 επί των Σλοβάκων και των Τσέχων, με αποτέλεσμα να είναι πρώτοι και αήττητοι στο φετινό όμιλο της διοργάνωσης.

Ξεκάθαρο φαβορί σήμερα η Σερβία σύμφωνα με την Bet365. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 1.66, το “Χ” στο 3.60 και το διπλό στο 5.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.