*Αγώνας εξ αναβολής

*Στον πρώτο γύρο: Ντόβερ – Γουίλντστοουν 2-3

*Η Ντόβερ έχει κερδίσει και τις δύο φορές στο παρελθόν που επισκέφτηκε αυτό το γήπεδο.

ΓΟΥΙΛΝΤΣΤΟΟΥΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Γουίλντστοουν έχασε με 1-0 εκτός έδρας από την Μπόρεχαμ Γουντ, γνωρίζοντας πέμπτη συνεχόμενη ήττα, με τις δύο να είναι στο γήπεδό της! Μάλιστα τελευταίο παιχνίδι που κέρδισε ήταν απέναντι στην σημερινή της αντίπαλο, μακριά από την έδρα της! Αλλά και σε αυτήν, πριν τις δύο σερί ήττες, είχε δύο συνεχόμενες νίκες.

Είναι πάντα χαμηλά στο βαθμολογικό πίνακα, στην 19η θέση συγκεκριμένα, έχοντας αποκτήσει μία μικρή απόσταση ασφαλείας από την ζώνη του υποβιβασμού, ούσα στο +6 από αυτήν!

Παραμένουν εκτός οι τραυματίες Μπράουνε (ΜΕ), Ελευθερίου (ΑΜ), επιστρέφουν από τιμωρία ο τερματοφύλακας Γουίκενς ο αμυντικός Κουκ και ο μέσος Κούπερ, αυτή τη φορά τιμωρημένος είναι ο επιθετικός και πρώτος σκόρερ της, Ούμεραχ.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Γουίλντστοουν έχασε 1-0 εκτός έδρας από την Μπόρεχαμ Γουντ, δεχόμενη το γκολ από τον Ορσι στο 67ο λεπτό, έχοντας χάσει νωρίτερα μία ευκαιρία να προηγηθεί, αλλά στη συνέχεια γλίτωσε και από το δοκάρι της.

Γουίλντστοουν Στατιστικά

*Εχει 4/6 G/G μαζί με over 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της (δες το στην Betshop)

*Εχει 6/11 N/G μαζί με under 2,5 εντός έδρας, 6/10 στο πρωτάθλημα.

ΝΤΟΒΕΡ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Ντόβερ έχει να παίξει από τις 2 Ιανουαρίου, όταν και ηττήθηκε και από την Ντάγκεναμ με 3-1 εκτός έδρας, συνεχίζοντας να ψάχνει την πρώτη της νίκη στην αγωνιστική περίοδο που διανύουμε! Αυτή ήταν η έκτη της σερί ήττα, 20η σε 25 αναμετρήσεις την φετινή σεζόν.

Φυσιολογικά λοιπόν παραμένει ουραγός, με την χειρότερη άμυνα και επίθεση του πρωταθλήματος, έχοντας ακόμη μείον βαθμούς, ούσα στο -8 αυτή τη στιγμή, απέχοντας 27 βαθμούς από μία θέση παραμονής και μόνο με θαύμα θα καταφέρει να αποφύγει τον υποβιβασμό.

Παραμένουν εκτός λόγω τραυματισμού οι αμυντικοί Γκριν, Τζόνσον, Μόουζες, ο επιθετικός Γκρέγκορι και ο μέσος Μπραμπλ, ενώ στον τελευταίο αγώνα χτύπησε και ο αμυντικός Γουντ με τη συμμετοχή του απόψε αμφίβολη. Και τιμωρημένος είναι ο αμυντικός Γκούντμαν.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Ντόβερ έχασε με 3-1 εκτός έδρας από την Ντάγκεναμ, χάνοντας μία μεγάλη ευκαιρία να προηγηθεί νωρίς, πριν δεχθεί δύο γκολ από τους Μορίας (29’), Γουόκερ (36’). Μείωσε με τον Πάβεϊ στο 50’, αλλά τελικά δέχθηκε και τρίτο τέρμα από τον Γουέστον στο 54ο λεπτό της αναμέτρησης.