Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Κράσνονταρ – Σεβίλλη

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 19:55, η Κράσνονταρ υποδέχεται τη Σεβίλλη για την 4η αγωνιστική των ομίλων του Champions League και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Κράσνονταρ – Σεβίλλη στη Betshop

Δεν έχει καταφέρει να πάρει νίκη ακόμη η Κράσνονταρ στη φάση των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ. Μετά από την ισοπαλία με τη Ρεν (1-1) στην πρεμιέρα, έχασε τους δύο επόμενους αγώνες. Αυτές ήρθαν κόντρα στην Τσέλσι (0-4) και την αποψινή αντίπαλός της Σεβίλλη (3-2). Στο τελευταίο, μάλιστα, προηγήθηκε με δύο τέρματα και είχε αριθμητικό πλεονέκτημα σε όλο το δεύτερο ημίχρονο. Ο ένας της βαθμός την έχει φέρει τρίτη στον βαθμολογικό πίνακα.

Η Σεβίλλη παραμένει αήττητη στην κορυφαια διασυλλογική διοργάνωση φέτος. Αρχικά, αναδείχτηκε ισόπαλη με την Τσέλσι σε παιχνίδι χωρίς γκολ. Έπειτα κέρδισε τη Ρεν με 1-0, όπως και την Κράσνονταρ με 3-2, παρόλο που έπαιξε με 10 παίκτες για ένα 45λεπτο. Δύο γκολ πέτυχε ο Γιουσέφ Εν Νεσίρι και ένα ο Ιβάν Ράκιτιτς. Η κάτοχος του Γιουρόπα Λιγκ ισοβαθμεί με την Τσέλσι στον όμιλο και περνάει στη δεύτερη θέση λόγω διαφοράς τερμάτων.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Σεβίλλη έχει τον πρώτο λόγο για τη νίκη. Το διπλό είναι στο 1.67, το “Χ” στο 4.10 και ο άσος στο 5.10.