Εξ αναβολής αναμέτρηση για τη 12η αγωνιστική

*Η Ζεζιάνγκ δεν έχει κερδίσει στις τελευταίες 14 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων (0-2-12)!

ΖΕΖΙΑΝΓΚ ΠΡΟΦΕΣΙΟΝΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε εύκολα της Χεμπέι με 3-0, την περασμένη αγωνιστική. Ήταν η απόλυτη κυρίαρχος του παιχνιδιού, εξασφαλίζοντας τη νίκη από το 1ο κιόλας ημίχρονο, με το δείκτη του σκορ να δείχνει 3-0 στο 40′. Δε δέχτηκε ούτε μία τελική από τη Χεμπέι, με την ίδια να χάνει ευκαιρίες για να διευρύνει το σκορ, το οποίο όμως δεν άλλαξε μέχρι τέλους.

Έκτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για τη Ζεζιάνγκ (4-2-0). Βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας, στο -7 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα, με παιχνίδι λιγότερο από την 3η Χενάν. Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 11 από τις 14 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Ζεζιάνγκ Προφέσιοναλ Στατιστικά

*6 συνεχόμενα 2-3 γκολ.

*N/g στα 4/6 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΕΒΕΡΓΚΡΑΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 2-1 από τη Χενάν, την περασμένη αγωνιστική. Παθητικός ο ρόλος της στο 1ο ημίχρονο, υπέπεσε σε παράβαση και έμεινε δίκαια πίσω στο σκορ στο 26′, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μιερζεβέφσκι. Δέχτηκε το 2-0 με το καλημέρα του β’ μέρους (49′)και με την αντίπαλο να χαλαρώνει λίγο στη συνέχεια, κατάφερε να ξαναμπεί στο παιχνίδι κάνοντας το 2-1 στο 77′. Ωστόσο, η αντεπίθεση της δεν είχε συνέχεια, με τη Χενάν να κρατάει εύκολα το 2-1 μέχρι τέλους.

Δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για την Κουανγκτσόου (0-1-1). Βρίσκεται στη 16η θέση της βαθμολογίας, στο -1 από την απευθείας σωτηρία και τη 15η Κανγκτζού Μάιτι Λάιονς. Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 9 από τις 15 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Επέστρεφε ο βετεράνος διεθνής Τζουνμίν Χάο στο σύλλογο. Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.