13η αγωνιστική

*Περιορισμένος αριθμός θεατών.

*Οι δύο ομάδες έρχονται αντιμέτωπες για πρώτη φορά στην ιστορία τους.

ΧΕΝΑΝ ΣΟΝΓΚΣΑΝ ΛΟΝΓΚΜΕΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 0-1 από τη Χάκα, την περασμένη αγωνιστική. Έμεινε με παίκτη λιγότερο μόλις στο 13ο λεπτό του παιχνιδιού, κάτι που έκανε πολύ δύσκολο το έργο της στη συνέχεια. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 32′, με τους αντιπάλους της να κυριαρχούν στον αγωνιστικό χώρο και την ίδια να μην έχει κάποια απάντηση. Στάθηκε τυχερή, με το σκορ να παραμένει στο χαμηλό 0-1 μέχρι τέλους.

Έτσι, το σερί νικών της σταμάτησε στους τέσσερις αγώνες. Βρίσκεται στην 3η θέση της βαθμολογίας, στο +4 από την 4η Σανγκάη Σένχουα, με παιχνίδι περισσότερο. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις 12 αναμετρήσεις έως τώρα στο πρωτάθλημα, ενώ έχει κρατήσει ανέπαφη την εστία της στις 5 από αυτές.

Τιμωρημένος ο Ξιν Λούο. Εκτός λόγω καραντίνας παραμένει το νέο της απόκτημα, Τομάς Πίνα.

Χενάν Σονγκσάν Λόνγκμεν Στατιστικά

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Over2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΓΙΟΥΧΑΝ ΘΡΙ ΤΑΟΥΝΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 5-1 της Γκουοάν Πεκίνου, την περασμένη αγωνιστική. Παράσταση για ένα ρόλο το παιχνίδι, με τον Μαρκάο να σκοράρει 4 (!) φορές, φτάνοντας το δείκτη του σκορ στο 4-1 στο 61′. Η Γκουοάν είχε μειώσει προσωρινά σε 2-1 στο 45+1′. Το κερασάκι στην τούρτα έβαλε ο Ντέιβιντσον, διαμορφώνοντας το τελικό 5-1 στο 68ο λεπτό της αναμέτρησης.

Αήττητη παραμένει η πρωτοπόρος του πρωταθλήματος (11-1-0), που βρίσκεται στο +1 από τη 2η Σαντόνγκ Ταϊσάν, έχοντας παιχνίδι λιγότερο. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν τα 10 από τα 12 παιχνίδια της έως τώρα στο πρωτάθλημα, έχοντας κρατήσει ανέπαφη την εστία της στα 6 από αυτά.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.