12η αγωνιστική

*Ουδέτερη τοποθεσία, στην πόλη Χαϊκού.

*Περιορισμένος αριθμός θεατών.

*Με 2-3 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΧΕΜΠΕΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 0-1 από την Τσενγκντόυ Ροντσένγκ, την περασμένη αγωνιστική. Αξιότιμη η προσπάθεια της, έχοντας απόλυτα παθητικό ρόλο καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού. Δεχόταν τη μία ευκαιρία μετά την άλλη, κρατώντας το μηδέν στην άμυνα μέχρι το 77ο λεπτό, όταν ο Σίλβα έκανε το 0-1 για την Τσενγκντού. Η Χεμπέι δεν μπόρεσε να απειλήσει σε κανένα σημείο του παιχνιδιού, με το 0-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Τέταρτη συνεχόμενη ήττα για τη Χεμπέι στο πρωτάθλημα και δέκατη σε σύνολο έντεκα αγώνων για τη Σούπερ Λιγκ. Βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -5 από την απευθείας σωτηρία. Μετράει τρία συνεχόμενα under2.5 γκολ, ενώ έχει σκοράρει μόλις στα 4 από τα 11 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Ο κόουτς Κιμ ζήτησε μεταγραφική ενίσχυση από τη διοίκηση της ομάδας, αλλά με τα οικονομικά προβλήματα της Χεμπέι άλυτα, αυτό δεν είναι εφικτό. Τραυματίες οι Γιάο Ζουτσέν και Γουέι Ζανγκ.

Χεμπέι Στατιστικά

*3 συνεχόμενα under1.5 γκολ.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Γνώρισε την ήττα με 0-1 από τη Σαντόνγκ Ταϊσάν, την περασμένη αγωνιστική. Κοίταξε στα μάτια την πρωταθλήτρια στο α’ μέρος, αλλά παραδόθηκε στην ανωτερότητα της στο 2ο ημίχρονο. Δέχτηκε αρκετές καλές ευκαιρίες από τους αντιπάλους της και σε μία οριακή φάση ο Κρισάν διαμόρφωσε το τελικό 0-1 για τη Σαντόνγκ στο 56ο λεπτό.

Επιστροφή στις ήττες για την Τιαντζίν μετά τη νίκη της με 3-0 επί της Κανγκτζού Μάιτι Λάιονς. Βρίσκεται στην 11η θέση της βαθμολογίας, στο +8 από τη ζώνη του υποβιβασμού και στο -3 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν τα 4 από τα τελευταία 5 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.