*Πρώτο παιχνίδι για την προημιτελική φάση του κυπέλλου Κίνας. Θα ακολουθήσει ρεβάνς, με γηπεδούχο την Τιαντζίν Τέντα (12/12).

*Η αναμέτρηση διεξάγεται σε ουδέτερη τοποθεσία και με περιορισμένο αριθμό θεατών.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Ζιανγκσού Σάνινγκ – Τιαντζίν Τέντα στην Bet365

ΖΙΑΝΓΚΣΟΥ ΣΑΝΙΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ (Α’)

Αήττητο σερί 17 αναμετρήσεων για τη Ζιανγκσού Σάνινγκ, μετρώντας δέκα νίκες και επτά ισοπαλίες, σε όλες τις διοργανώσεις. Την περασμένη Τρίτη, η ομάδα του Κόσμιν Ολαρόιου αντιμετώπισε την Κουνσάν, για τα προημιτελικά, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-2 και πήρε την πρόκριση, πετυχαίνοντας από ένα τέρμα στα τελευταία λεπτά του κάθε ημιχρόνου. Γενικά, στο κύπελλο μετράει μια κατάκτηση (2015), ενώ έφτασε ακόμη δυο φορές στον τελικό (2014, 2016), γνωρίζοντας ισάριθμες ήττες. Αγωνίζεται στο κύπελλο χωρίς τους ξένους της.

Προηγούμενο ματς: Νίκη 0-2 επί της Κουνσάν, για το κύπελλο. Πήρε προβάδισμα με τον Βου Ξι στο 40′, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ζανγκ Λινγκφένγκ, τρία λεπτά πριν το φινάλε.

Ζιανγκσού Σάνινγκ Στατιστικά

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις. (bet365 παίξε νόμιμα)

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, στο κύπελλο.

Παίξε νόμιμα στην Bet365 | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

TIANTZIN TENTA ΑΝΑΛΥΣΗ (Α’)

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη σε όλες τις διοργανώσεις πανηγύρισε η Τιαντζίν Τέντα, μετά και από εκείνη κόντρα στη Ζιχένγκ (1-0). Την περασμένη Τρίτη, η ομάδα του Γουάνγκ Μπαοσάν αντιμετώπισε τη Γιατάι, κόντρα στην οποία κατάφερε να πάρει την πρόκριση, επικρατώντας με το εντυπωσιακό 5-1. Ήταν με διαφορά η καλύτερη ομάδα στον αγωνιστικό χώρο. Θέλει τη διάκριση μέσω του κυπέλλου, το οποίο έχει κατακτήσει ήδη δυο φορές κατά το παρελθόν (1960, 2011), ενώ έφτασε ακόμη μια φορά στον τελικό (1956), γνωρίζοντας την ήττα. Γνωρίζει όμως, πως δεν είναι από τα φαβορί για να πάρει το τρόπαιο.

Προηγούμενο ματς: Νίκη 5-1 επί της Γιατάι, για το κύπελλο. Τα τέρματα των Τικίνιο Σοάρες (16′, 40′), Κι Τιανί (28′) και Σάντρο Λίμα (66′, 73′) της χάρισαν τη νίκη, με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν απλά για το τελικό αποτέλεσμα, στο 77ο λεπτό.

Τιαντζίν Τέντα Στατιστικά

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις. (bet365 παίξε νόμιμα)

*Με Goal/Goal και Over 3.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, στο κύπελλο.