Εξ αναβολής αναμέτρηση για τη 17η αγωνιστική

*Κεκλεισμένων των θυρών.

*Με Χ ολοκληρώθηκαν οι 3 από τις τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΤΣΑΝΓΚΤΣΟΥΝ ΓΙΑΤΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 1-2 από τη Γουχάν Θρι Τάουνς, την περασμένη αγωνιστική. Κατώτερη των αντιπάλων της στο 1ο ημίχρονο, έμεινε δίκαια πίσω στο σκορ στο 13ο λεπτό. Μπήκε δυνατά στο β’ μέρος, ισορρόπησε το παιχνίδι και κατάφερε να ισοφαρίσει στο 55′, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Νεγκάο. Δεν άντεξε, ωστόσο, μέχρι τέλους, με την πρωτοπόρο να παίρνει τη νίκη στο 81ο λεπτό της αναμέτρησης, με τον Αντέμιλσον να διαμορφώνει το τελικό 1-2.

Δεύτερη συνεχόμενη ήττα για την Τσανγκτσούν Γιατάι στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στην 11η θέση της βαθμολογίας, στο +8 από την επικίνδυνη ζώνη, με 2 παιχνίδια λιγότερα από τη 16η Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 10 από τις 16 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Τιμωρημένος ο Σουν Τζιέ.

Τσανγκτσούν Γιατάι Στατιστικά

*Over2.5+g/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Έχει σκοράρει τουλάχιστον 2 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΓΟΥΧΑΝ ΖΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 0-3 από τη Σενζέν, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα μέτριο ποιοτικά 1ο ημίχρονο, κατάφερε να μείνει πίσω στο σκορ στο 33′, σε μία από τις λίγες φάσεις των φιλοξενούμενων. Η Σενζέν μπήκε δυνατά στο β’ μέρος, πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων στο 57′, για να διαμορφώσει το 0-3 στο 69ο λεπτό της αναμέτρησης. Η Γουχάν είχε κάποιες ευκαιρίες, αλλά δίχως ουσία, με το 0-3 να μην αλλάζει μέχρι τέλους.

Τέταρτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για τη Γουχάν (0-1-3). Βρίσκεται στη 14η θέση της βαθμολογίας, στο +6 από τη ζώνη του υποβιβασμού, με δύο παιχνίδια λιγότερα από τη 16η Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 13 από τις 16 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Μεγάλα τα οικονομικά της προβλήματα, με τον Μπρούνο Βιάνα να αποχωρεί για τη Βραζιλία, με το πότε θα επιστρέψει να παραμένει άγνωστο.