*Έρχονται από 6/10 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΤΟΡΟΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 3-2 κόντρα στη Σάρλοτ. Το 1-0 ο Βάργκας στο 39’, ισοφάρισε στο 49’ ο Οβούσου, το 2-1 έκανε ο Αμπάντα στο 70’. Το 2-2 ήρθε ξανά απ’ τον Οβούσου στο 78’, το 3-2 ήρθε απ’ τον Αγκιεμάνγκ στο 85’ για τη Σάρλοτ. Με δέκα παίκτες τελείωσε το Τορόντο.

Δεν είναι σε καλή κατάσταση, δεν παίρνει αποτελέσματα, την περασμένη εβδομάδα έχασε ξανά, αυτή τη φορά εκτός έδρας απ’ τη Σάρλοτ. Πολύ ευάλωτη αμυντικά, η Σάρλοτ προηγήθηκε τρεις φορές, η τελευταία εκ των οποίων στο 85’. Το Τορόντο είχε απάντηση με τον Οβούσου τις πρώτες δύο φορές, αλλά δεν πρόλαβε να αντιδράσει στο 3-2, με αποτέλεσμα να υποστεί δίκαια την ήττα. Τρίτο διαδοχικό ματς που χάνει μετά το εκτός έδρας 4-0 απ’ το Βανκούβερ και το εντός έδρας 1-3 απ’ το Κάνσας, ήταν η τέταρτη ήττα στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές (1-0-4). Με 10 πόντους είναι ένατο στην Ανατολή.

ΤΟΡΟΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 4/5 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 3/5 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι. Το 1-0 ο Οχέδα στο 57’, το 2-0 ήρθε απ’ τον Φερνάντες στις καθυστερήσεις.

Είχε δύσκολο έργο την περασμένη εβδομάδα εκτός έδρας κόντρα στη Νέα Υόρκη Σίτι, δεν κατάφερε να πάρει κάτι, έχασε δίκαια. Στο πρώτο ημίχρονο είχε μέτρια εικόνα, η Νέα Υόρκη πήρε την πρωτοβουλία, αλλά μεγάλες φάσεις δεν είχε. Στο δεύτερο μέρος ήταν πιο πιεστική η Νέα Υόρκη Σίτι, σκόραρε νωρίς και διαχειρίστηκε καλά την κατάσταση, στάθηκε τυχερή σε μια-δυο φάσεις της Νιου Ίνγκλαντ και «τελείωσε» το ματς με δεύτερο γκολ στο φινάλε. Επιστροφή στις ήττες μετά από δύο αγωνιστικές για τη Νιου Ίνγκλαντ, που ερχόταν απ’ το 1-0 επί της Σάρλοτ και το εντός έδρας 1-1 με το Σικάγο. Μετρά ρεκόρ 1-1-3 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές, καταλαμβάνει την 15η θέση της Ανατολής με συνολικό ρεκόρ 1-1-5!