* Μετρούν 3/5 under 2.5 στα μεταξύ τους παιχνίδια.

*n/g τα 3/5 τελευταία  παιχνίδια των δυο ομάδων.

*2-2-1 η προϊστορία των δυο ομάδων υπέρ του Τορόντο.

ΤΟΡΟΝΤΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 3-1 απέναντι στο Πόρτλαντ. Το σκορ άνοιξε για τους γηπεδούχους ο Οσόριο στο 41΄. Στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 73΄ ο Φαν Ράνκιν έφερε το παιχνίδι στα ίσιαμ για να αναλάβουνε στην συνέχεια δράση οι Ιταλοί Ινσίνιε και Μπερναντέρσκι στο 79΄ και στο 85΄ αντίστοιχα διαμορφώνοντας το τελικό 3-1.

Καθολική υπεροχή για τους Καναδούς απέναντι στο Πόρτλαντ και δίκαιη επικράτηση με το εμφατικό 3-1! Με ένα τρομερά γρήγορο και επιθετικό ποδόσφαιρο η ομάδα του Μπράντλεϊ παρόλο που ισοφαρίστηκε στο 73΄, γεγονός που έφερε μια σχετική παγωμάρα στο γήπεδο, ξαναπήρε τα ηνία του παιχνιδιού μόλις 6 λεπτά αργότερα και τελείωσε ψυχολογικά και ουσιαστικά την ομάδα του Πόρτλαντ. Το Tορόντο επέκτεινε το αήττητο σερί σε τέσσερα παιχνίδια με τη νίκη αυτή. Ο Φεντερίκο Μπερναρντέσκι έχει πετύχει τρία γκολ και έχει μοιράσει δύο ασίστ στις τέσσερις πρώτες του εμφανίσεις στο MLS, μέσα σε αυτές σκόραρε και στα δύο εντός έδρας ματς με το Τορόντο.

Τορόντο Στατιστικά

*3/5 αναμετρήσεις της είχαν over 2.5.

*3/5 παιχνίδια τελευταία με g/g  ανεξαρτήτου έδρας.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 1-0 απέναντι στην DC Γιουνάιτεντ, το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε ο Γκιλ στο 18΄

Ίσως θα μπορούσε να είχε δεχτεί κάποιο τέρμα από την Γιουνάιτεντ, που είχε τις στιγμές της, παρ’ όλα αυτά μετράει η ουσία, πήρε την νίκη με 1-0 σημειώνοντας την δεύτερη σερί της. Η Νιού Ίνγκλαντ κέρδισε διαδοχικά παιχνίδια για πρώτη φορά αυτή τη σεζόν μετά τη νίκη. Κράτησε ανέπαφη την εστία της για τέταρτο διαδοχικό ματς στο πρωτάθλημα.