36η αγωνιστική

*Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις 7 αναμετρήσεις στη μεταξύ τους ιστορία.

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις 7 αναμετρήσεις στη μεταξύ τους ιστορία.

ΤΟΚΙΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Ντροπιαστική ήττα με 8-0 στην έδρα της Γιοκοχάμα Μαρίνος, την προηγούμενη αγωνιστική. Δεν μπήκε ποτέ στον αγωνιστικό χώρο, με τους γηπεδούχους να κάνουν ό,τι θέλουν σε όλα τα μήκη και τα πλάτη του γηπέδου, δεχόμενο 4 γκολ σε κάθε ημίχρονο, με το ίδιο να μην απειλεί ποτέ.

Ήταν η 2η ήττα του στα τελευταία 3 παιχνίδια του για το πρωτάθλημα. Βρίσκεται στην 9η θέση του πρωταθλήματος και είναι αδιάφορο βαθμολογικά. Μετράει 2 νίκες στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια του.

Επιστροφές βασικών παικτών στο κέντρο της άμυνας για την ομάδα του κόουτς Χασεγκάβα.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας συντριβή με 8-0 από τη Γιοκοχάμα Μαρίνος

Τόκιο Στιατιστικά

*5 σερί over2.5 γκολ. (Δες το στην bet365)

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια του.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ ΒΟΡΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας ήττα με 1-0 από τη Βίσελ Κόμπε, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, με λίγες καλές ευκαιρίες μπροστά από τις δύο εστίες, η ομάδα του Ντάνι Πογιάτος δεν κατάφερε να διασπάσει την άμυνα των γηπεδούχων, με το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης να έρχεται στο 53ο λεπτό, από τα πόδια του φορμαρισμένου Κάτο.

Ήταν το 4ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στη 17η θέση της βαθμολογίας, στο -3 από τη σωτηρία. Μετράει 4 ήττες στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της.

Με πλήρες ρόστερ ταξίδεψε για τη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 1-0 από τη Βίσελ Κόμπε.