Stoiximan: Παναιτωλικός – ΑΕΚ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan logo

Στις 20:30, ο Παναιτωλικός υποδέχεται την ΑΕΚ για τη 2η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ 1 και η Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Παναιτωλικός – ΑΕΚ στη Stoiximan

Θετικό κρίνεται το ξεκίνημα του Παναιτωλικού στην πρεμιέρα της 2020/21 σεζόν και η ομάδα του Μάκη Χάβου ευελπιστεί να μην μπλέξει πάλι σε σενάρια υποβιβασμου. Στάθηκαν καλά οι Αγρινιώτες στο Ηράκλειο και πήραν δίκαιη ισοπαλία με 1-1 απέναντι στον ΟΦΗ. Ο Μάζουρεκ άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, με τον ΟΦΗ να ισοφαρίσει στο 60′ από τα πόδια του Νέιρα. Παρότι ο Παναιτωλικός έδωσε την κατοχή στον αντίπαλο δεν απειλήθηκε ιδιαιτέρως.

Η ΑΕΚ έχασε έναν ακόμη τελικό το περασμένο Σάββατο στο Πανθεσσαλικό. Για ακόμη μία φορά κατώτερη των περιστάσεων μπροστά στο τρόπαιο ηττήθηκε από τον Ολυμπιακό με 1-0 και έχασε 4ο σερί τελικό! Δίκαιη ήττα για την ομάδα του Καρέρα που δεν είχε σωστές εμπνεύσεις στην επίθεση, ενώ εμφάνισε πολλά κενά στα μετόπισθεν και ήταν τυχερή που δεν δέχθηκε κι άλλα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. Ανούσια στις πολλές εκτελέσεις κόρνερ. Στο Αγρίνιο περιμένουμε να δούμε τα νέα μεταγραφικά αποκτήματα της Ένωσης, κυρίως στην επίθεση.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.