Stoiximan: Παναιτωλικός – Βόλος με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 23η αγωνιστική της Serie A, η Ρόμα υποδέχεται τη Μπολόνια (21:45) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Παναιτωλικός – Βόλος στο Stoiximan

Την πρώτη του ήττα, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και δυο ισοπαλίες, υπέστη και πάλι ο Παναιτωλικός. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μάκη Χάβου φιλοξενήθηκε από τον Αστέρα Τρίπολης, στην έδρα του οποίου γνώρισε την ήττα με 2-1. Βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο 51′ και παρότι ισοφάρισε προσωρινά με το αυτογκόλ του Παπαδόπουλου, με τη συμπλήρωση μιας ώρας, εν τέλει δέχθηκε και δεύτερο τέρμα στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, χάνοντας έτσι το ματς. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Δυο νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός του, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί μια φορά στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (2-1-1).

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για το Βόλο, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αλμπέρτο Γκαγιέχο υποδέχθηκε τη Λαμία, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Μάντζης στο 49ο λεπτό, ήταν και αυτό που του χάρισε το “τρίποντο”. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G και Under 2.5. Δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός του, στο φετινό πρωτάθλημα, χωρίς να έχει σκοράρει στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους του.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Χολστάιν Κίελ – Σεντ Πάουλι (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.