* Δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ

* Over 2.5 τα 4/5 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια

* Στο πρωτάθλημα (21/05): Αουντάξ – Ουν. Κατόλικα 3-2

ΑΟΥΝΤΑΞ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη (1-0) επί της Έβερτον. Ο Ριβέρος πέτυχε το καθοριστικό γκολ στο 82ο λεπτό, στις καθυστερήσεις αποβλήθηκε ο Βαλενσουέλα της Έβερτον.

Επιβεβαίωσε και το Σάββατο ότι είναι δραστικά βελτιωμένη στο β’ γύρο του πρωταθλήματος, επικράτησε και της Έβερτον, κρατώντας το μηδέν στην άμυνα για πρώτη φορά μετά από 11 παιχνίδια και πλασαρίστηκε εντός θέσεων για το επόμενο Κόπα Σουνταμερικάνα.

4-2-1 το ρεκόρ της μετά τη διακοπή του πρωταθλήματος, έχασε μόνο από την Κόλο Κόλο (1-2) με πέναλτι στις καθυστερήσεις των καθυστερήσεων.

Επέστρεψε στην φυσική της έδρα το Σάββατο μετά από σχεδόν 600 ημέρες “εξορίας” και το κλίμα στην ομάδα είναι εξαιρετικό. Αποτελεί στόχο το Κύπελλο, αναμένεται βασικό σχήμα από τον κόουτς Ριμπέρα.

ΑΟΥΝΤΑΞ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* Goal/Goal τα 11/12 τελευταία παιχνίδια της, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης

* Over 2.5 τα 4/6 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΔΑΔ ΚΑΤΟΛΙΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία (2-2) με την Ο’Χίγκινς. Ο Φουενσαλίδα έκανε το 1-0 για την Κατόλικα στο 19’, οι Μορέιρα (44’) και Μπαρσελό (50’) γύρισαν προσωρινά το ματς για την Ο’Χίγκινς και ο Σαμπέδρι διαμόρφωσε το τελικό σκορ στο 80’.

Δεν μπορεί να βρει τα πατήματά της η απερχόμενη πρωταθλήτρια και συνεχίζει να βρίσκεται πολύ χαμηλά στη βαθμολογια της Primera Division για τα δεδομένα της. Τα αμυντικά προβλήματα δεν μπορεί να τα λύσει ο κόουτς Ολάν, την Πέμπτη “τρυπήθηκε” δις και από την “δυσκοίλια” εκτός έδρας Ο’Χίγκινς.

Αποκούμπι ο θεσμός του Κυπέλλου, αποτελεί πλέον το βασικό στόχο της ομάδας, αφού το πρωτάθλημα έχει χαθεί προ πολλού και δεν προλαβαίνει ούτε την 3αδα του Λιμπερταδόρες.