27η αγωνιστική

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 3 από τις τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΙΜΙΖΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Κασίβα, την περασμένη αγωνιστική. Προηγήθηκε με το καλημέρα (1-0 στο 8′), όντας καλύτερη στο 1ο ημίχρονο. Οι φιλοξενούμενοι πήραν τον έλεγχο του παιχνιδιού στο β’ μέρος, δημιούργησαν πολλές ευκαιρίες και κατάφεραν να “κλέψουν” το βαθμό της ισοπαλίας στο 90+4′!

Τέταρτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για τη Σιμίζου (2-2-0). Βρίσκεται στην 11η θέση της βαθμολογίας, στο +4 από τη ζώνη του υποβιβασμού και τη 16η Βίσελ Κόμπε. Χωρίς νίκη στα τελευταία πέντε εντός έδρας παιχνίδια της (0-2-3), με τα τελευταία 4 να ολοκληρώνονται με g/g.

Τραυματίες οι Ρενάτο Ογκούστο, Σουζούκι, Νισιζάβα και Ουμέντα.

Σιμίζου Στατιστικά

*2-3 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*4 συνεχόμενα g/g.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΚΙΟΤΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-2 από την Κασίβα, την περασμένη αγωνιστική. Άνοιξε νωρίς το σκορ (1-0 στο 7′), αλλά δέχτηκε άμεσα την ισοφάριση, με αυτογκόλ του Χόντα στο 25′, σε ένα 1ο ημίχρονο όπου ήταν καλύτερη. Ισορροπημένο το β’ μέρος, με τις δύο ομάδες ιδιαίτερα άστοχες απέναντι στην αντίπαλη εστία. Όλα έδειχναν ότι το παιχνίδι θα έληγε ισόπαλο, αλλά οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να “κλέψουν” τη νίκη στο 90+8′.

Πέμπτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για την Κιότο Σάνγκα στο πρωτάθλημα (0-3-2). Βρίσκεται στη 14η θέση της βαθμολογίας, στο +2 από τη ζώνη του υποβιβασμού και τη 16η Βίσελ Κόμπε. Μετράει μόλις 1 ήττα στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της, με τα τρία από αυτά να ολοκληρώνονται με g/g.