*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΣΑΡΛΟΤ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα εναντίον της Νάσβιλ με σκορ 2-1, στα πλαίσια του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Σάριτζ στο 32’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Μούγλ στο 40’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ντεγιαέγκερε στο 45+4’.

Μέτρια εμφάνιση και ήττα για τη Σάρλοτ. Κακό πρώτο μέρος, υπέκυψε εύκολα δεχόμενη δύο γκολ χωρίς να πιεστεί ιδιαίτερα από τους γηπεδούχους, ενώ το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου. Στην επανάληψη είχε τον πρώτο λόγο στις ευκαιρίες, αλλά δεν μπόρεσε να βρει δίχτυα.

Καλύτερη εμφάνιση θέλει να πραγματοποιήσει στο σημερινό παιχνίδι, επιστρέφοντας στο γήπεδό της. Προέρχεται από διαδοχικές ήττες, παρ’ όλα αυτά έχει δείξει αρκετά θετικά στοιχεία στο επιθετικό της κομμάτι, σκοράροντας μέχρι στιγμής στα τρία από τα τέσσερα παιχνίδια της στο πρωτάθλημα. Αμυντικά δεν είναι ιδιαίτερα σταθερή, αφού μόνο στην πρεμιέρα κατάφερε να κρατήσει ανέπαφη την εστία της.

Σάρλοτ Στατιστικά

*Με No Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Under 2.5 τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΚΡΟΥ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς, στα πλαίσια του πρωταθλήματος. Το 1-0 ο Ερνάντεζ στο 13’ και το 2-0 ο Ρόι στο 56’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Μόρις στο 66’.

Πολύ καλή εμφάνιση και άνετη επικράτηση για την Κολόμπους Κρου. Είχε τον έλεγχο του αγώνα, δημιούργησε πολλές ευκαιρίες και κατάφερε να βρει το δρόμο προς τα δίχτυα τόσο στο πρώτο, όσο και στο δεύτερο ημίχρονο.

Συνέχεια στο αήττητο σερί της θέλει να δώσει, παραμένοντας στις πρώτες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα. Έχει ρυθμό, σκοράρει ασταμάτητα τόσο εντός, όσο και εκτός έδρας, όμως δεν είναι και από τις πιο σταθερές ομάδες αμυντικά, αφού δέχθηκε γκολ στις τρεις από τις τελευταίες πέντε αναμετρήσεις της σε όλες τις διοργανώσεις. Έχει πετύχει το ιδανικό ξεκίνημα στη φετινή σεζόν, μετρώντας τέσσερις νίκες και δύο ισοπαλίες σε έξι αγώνες, σε πρωτάθλημα και Τσάμπιονς Λιγκ Αμερικής.