Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος

*Διεξάγονται 7 μονοί αγώνες μεταξύ των 8 ομάδων του γκρουπ για να αναδειχθεί η πρωταθλήτρια.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς θεατές.

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΣΑΝΓΚΑΙ SIPG ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας νίκη με 1-3 επί της Σεντζέν, την προηγούμενη αγωνιστική. Ήταν καλύτερη στο 1ο ημίχρονο και προηγήθηκε δίκαια με 0-2 στο 42′. Ισορροπημένο το β’ μέρος, με τη γηπεδούχο να μειώνει στο 50′ και να βάζει πίεση στη Σανγκάι, η οποία πίεσε με τη σειρά της για ένα γκολ που θα της εξασφάλιζε τη νίκη. Το γκολ αυτό ήρθε στο 66′, με τον Μούι να διαμορφώνει το τελικό 1-3.

Ήταν το 8ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα (6-2-0). Βρίσκεται στην 3η θέση της βαθμολογίας, ισόβαθμη με τη 2η Τσανγκτσούν Γιατάι και στο -5 από την πρωτοπόρο Σαντόνγκ Λουνένγκ. Μετράει 4 νίκες στα τελευταία 5 παιχνίδια της για το πρωτάθλημα.

Τραυματίας παραμένει ο Ρικάρντο Λόπες (14 συμμ./4 γκολ).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 1-3 επί της Σεντζέν.

Σανγκάι SIPG Στατιστικά

*3 συνεχόμενα g/g. (Δες το στην bet365)

*Over2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΡΦ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ήττα με 0-2 από την Τσανγκτσούν Γιατάι, την προηγούμενη αγωνιστική. Έμεινε πολύ νωρίς πίσω στο σκορ (0-1 στο 4′), σε ένα παιχνίδι που δυσκολεύτηκε πολύ να δημιουργήσει ευκαιρίες, με τους φιλοξενούμενους να είναι πολύ καλύτεροι. Μια από τα ίδια και το β’ μέρος, με τη Γιατάι να δημιουργεί ευκαιρίες και την Κουανγκτσόου να μην μπορεί να αντιδράσει. Το τελικό 0-2 διαμορφώθηκε στο 85ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ήταν το 4ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη (0-2-2). Βρίσκεται στην τελευταία θέση του γκρουπ, στο -10 από την 3η θέση, που δίνει το εισιτήριο για τα προκριματικά του Ασιατικού Τσάμπιονς Λιγκ. Μετράει 3 συνεχόμενα under2.5 γκολ.

Τραυματίες παραμένουν οι Τανγκ Μιάο (10 συμμ.), Ζενγκ Τσάο (3 συμμ.)και Τσανγκ Φεϊγιά (5 συμμ.).

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 0-2 από την Τσανγκτσούν Γιατάι.