*Αήττητη η Πλιμουθ στα τέσσερα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια ανεξαρτήτως έδρας. Κέρδισε στα δύο πιο πρόσφατα.

Δες όλα τα σημερινά προγνωστικά

Πλίμουθ – Ρότσντεϊλ στην Stoiximan

Πλίμουθ Ανάλυση

Υποχρεώσεις στο Κύπελλο είχε το Σαββατοκύριακο η Πλίμουθ και προκρίθηκε στον επόμενο γύρο, επικρατώντας με 2-0 της Λινκολν. Πέτυχε από ένα γκολ στο ξεκίνημα του κάθε ημιχρόνου, γεγονός που αποδείχθηκε αρκετό ώστε να της δώσει το εισιτήριο. Στο πρωτάθλημα προέρχεται από δύο διαδοχικές ήττες. Αμφότερες ήρθαν μακριά από το γήπεδό της, από Πιτέρμπορο και Φλίτγουντ Τάουν, με 1-0 και 5-1 αντίστοιχα. Επιστρέφει σήμερα στην έδρα της, εκεί όπου είναι αήττητη σε επτά ματς πρωταθλήματος με πέντε νίκες και δύο ισοπαλίες, ενώ και στα πέντε πιο πρόσφατα ματς σημείωσε από δύο τέρματα και πάνω.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 2-0 επί της Λίνκολν για το Κύπελλο. Ο Ζέφκοτ την έβαλε μπροστά στο σκορ στο 6ο λεπτό, το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ριβς στο 55’.

Πλίμουθ Στατιστικά

*Goal / Goal και Over 2.5 τα 4/5 τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα. (Δες το στη Stoiximan)

*Είναι αήττητη εντός έδρας στο πρωτάθλημα με πέντε νίκες και δύο ισοπαλίες σε επτά αγώνες.

21+ Παίξε υπεύθυνα | Αρμόδιος Ρυθμιστής MGA

Ρότσντεϊλ Ανάλυση

Φως στην άκρη του τούνελ αναζητά η Ρότσντεϊλ, η οποία δεν κατάφερε να επιστρέψεις στις νίκες ούτε την προηγούμενη αγωνιστική. Υποδέχθηκε τη Νορθάμπτον, βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 19’, κατάφερε να σώσει το βαθμό (1-1) στο 85’. Δεν έχει πανηγυρίσει τρίποντο στα επτά τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις, χάνοντας στα τέσσερα από αυτά, σε επίπεδο πρωταθλήματος μετρά τρεις ισοπαλίες και δύο ήττες στα πέντε πιο πρόσφατα. Τρεις νίκες έχει πανηγυρίσει φέτος, τις δύο από αυτές μακριά από την έδρα της, με 13 βαθμούς βρίσκεται στο γκρουπ των ομάδων που ισοβαθμούν στη ζώνη του υποβιβασμού.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 1-1 με τη Νορθάμπτον. Η Νορθάμπτον προηγήθηκε στο 19’, η Ροτσντέιλ πίεσε για την ισοφάρισε, δημιούργησε επικίνδυνες καταστάσεις στα αντίπαλα καρέ, κατάφερε να ισοφαρίσει στο 85’ με τον Χέμφρις να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα.