*Όλα τα παιχνίδια του ου ομίλου διεξάγονται στο Κατάρ και είναι κεκλεισμένων των θυρών.

*Αυτή είναι η πρώτη φορά που οι δυο ομάδες τίθενται αντιμέτωπες, σε όλες τις διοργανώσεις.

Περθ Γκλόρι – Ουλσάν στην Bet365

ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ ΑΝΑΛΥΣΗ (Αυστραλία)

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Περθ Γκλόρι, μετά και από εκείνη κόντρα στη Σίδνεϊ (2-1 εκτός), για το πρωτάθλημα Αυστραλίας. Την περασμένη Τετάρτη, η ομάδα του Ρίτσαρντ Γκαρσία αντιμετώπισε τη Σανγκάη Σενχούα, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Εμφανώς επηρεασμένη από την αγωνιστική αποχή, δεν είχε το ρυθμό που ήθελε και γνώρισε μια δίκαιη ήττα. Μετά από δυο αναμετρήσεις στη φετινή διοργάνωση, δεν έχει πάρει ακόμη κάποιο βαθμό, έχοντας προηγηθεί η ήττα με 1-0 από την Τόκιο, στην πρεμιέρα.

Προηγούμενο ματς: Ήττα 1-2 από τη Σανγκάη Σενχούα, για το Τσάμπιονς Λιγκ της Ασίας. Είχε περισσότερο παθητικό ρόλο στο παιχνίδι και δικαίως βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα από το πρώτο κιόλας ημίχρονο (7′, 38′). Το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει στο τελικό αποτέλεσμα με το τέρμα του Ασπροποταμίτη, στο 81ο λεπτό.

Περθ Γκλόρι Στατιστικά

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις. (bet365 παίξε νόμιμα)

*Με 2-3 Goal ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε νόμιμα στην Bet365 | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΟΥΛΣΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ (Νότιος Κορέα)

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Ουλσάν, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα, που της στέρησαν το FA Cup. Το Σάββατο, η ομάδα του Κιμ Ντο Χον αντιμετώπισε τη Σανγκάη Σενχούα, για τη δεύτερη αγωνιστική των ομίλων, κόντρα στην οποία ήταν με διαφορά καλύτερη και πήρε μια δίκαιη νίκη με 3-1. Κάπως έτσι, έφτασε τους τέσσερις βαθμούς στη φετινή διοργάνωση, καθώς είχε προηγηθεί η ισοπαλία 1-1 της πρεμιέρας με την Τόκιο, ματς που έγινε πριν από τη διακοπή. Θετικός στον covid-19 είναι ο Γιο Χιέον Γου (ΤΕ 32/0).

Προηγούμενο ματς: Νίκη 3-1 επί της Σανγκάη Σενχούα, για το Τσάμπιονς Λιγκ της Ασίας. Ήταν καλύτερη στο παιχνίδι και πήρε το προβάδισμα με το τέρμα του Γιον Μπιτ Γκαράμ στο 19ο λεπτό, ενώ ο ίδιος παίκτης διπλασίασε το σκορ στο 41′. Στο 63′ ο Κιμ Κι-Χι ανέβασε τον δείκτη στο 3-0, με τους Κινέζους να μειώνουν απλά για το τελικό αποτέλεσμα, στο 89ο λεπτό.