17η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών (το 70% της χωρητικότητας του γηπέδου).

*Η Ντιναμό Μόσχας δεν έχει ηττηθεί σε κανένα από τα 13 συνολικά παιχνίδια με αντίπαλο την Ούφα, έχοντας εννέα νίκες και ισοπαλίες.

*Στον πρώτο γύρο: Ούφα – Ντιναμό Μόσχας 2-3

Δείτε τα Προγνωστικά Ρωσίας

ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Από την τρίτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Ντιναμό Μόσχας, μετά και από εκείνες επί των Κράσνονταρ (1-0 εντός) και Άρσεναλ Τούλα (5-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σάντρο Σβαρτς φιλοξενήθηκε από τη Ρούμπιν Καζάν, στην έδρα της οποίας πήρε το διπλό, επικρατώντας με 2-3. Ήταν καλύτερη σε γενικές γραμμές και παρότι βρέθηκε πίσω στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου, εν τέλει έφτασε σε μια δίκαιη επικράτηση.

Βρίσκεται έτσι στη δεύτερη θέση, έχοντας συγκεντρώσει 32 βαθμούς, ούσα παράλληλα στο -5 από την πρωτοπόρο Ζενίτ και με παιχνίδι λιγότερο. Επικράτησε στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία εντός της, έχοντας υποστεί παράλληλα και μια ήττα. Συμπλήρωσαν κάρτες και θα απουσιάσουν οι Γκιγιέρμο Βαρέλα και Ντμίτρι Σκόπιντσεφ.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 2-3 επί της Ρούμπιν Καζάν, για το πρωτάθλημα. Πήρε προβάδισμα με τον Μακάροφ στο 18ο λεπτό και παρότι δέχθηκε την ανατροπή (30′, πεν. 49′), εν τέλει επικράτησε με τα τέρματα των Μπαλμπουενά (68′) και Σιμάνσκι (85′).

Ντιναμό Μόσχας Στατιστικά

*Με Goal/Goal και Over 3.5 ολοκληρώθηκαν τα 5/6 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (δες το στην Stoiximan)

*Με Goal/Goal και Over 3.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΥΦΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Από ένα αήττητο σερί έξι αγώνων προέρχεται η Ούφα, στο οποίο και μετράει μια νίκη και πέντε ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αλεξέι Στουκάλοφ υποδέχθηκε τη Σπαρτάκ Μόσχας, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Λίγα πράγματα και από τις δυο πλευρές, καθώς μπορεί να ήταν ορεξάτες, όμως δεν απειλούσαν ιδιαίτερα, με την ίδια να προηγείται από μια αδράνεια της αντίπαλης άμυνας και να δέχεται την ισοφάριση με πέναλτι στο φινάλε.

Τρίτη διαδοχική ισοπαλία, μετά και από εκείνες με Άρσεναλ Τούλα (0-0 εκτός) και Ροστόφ (2-2 εκτός). Με το βαθμό που απέσπασε, έφτασε τους 16 συνολικά και μοιράζεται την 12η θέση με την Άρσεναλ Τούλα. Δεν κατάφερε να πανηγυρίσει το διπλό σε κάποια από τις πέντε πιο πρόσφατες εξόδους της, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες. Με αρκετές απουσίες η αποστολή της.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 1-1 με την Σπαρτάκ Μόσχας, για το πρωτάθλημα. Προηγήθηκε με τον Νικίτιν στο 70′ και παρότι απέκτησε και αριθμητικό πλεονέκτημα στο 86ο λεπτό, δέχθηκε εν τέλει την ισοφάριση στις καθυστερήσεις, με πέναλτι.

Ούφα Στατιστικά

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 7/8 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 3/4 τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.