*Under 2.5 ήρθαν οι πέντε πρόσφατες συναντήσεις των δύο ομάδων ανεξαρτήτως έδρας.

Ντανκέρκ – Σατορού στο Pamestoixima.gr

Δείτε τα Προγνωστικά Γαλλίας

ΝΤΑΝΚΕΡΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μπορεί να νιώθει αδικημένη από την εκτός έδρας ήττα μεσοβδόμαδα με 1-0 από την Αμιάν. Δεν ήταν χειρότερη από την αντίπαλο στο πρώτο ημίχρονο, είχε ευκαιρίες, πήγε με το εις βάρος της σκορ στην ανάπαυλα. Μόνο απείλησε στο δεύτερο μέρος, έχασε ευκαιρίες και θα μπορούσε να πάρει τον βαθμό.

Επιστροφή στις ήττες για τη Ντανκέρκ, είχε προηγηθεί το εκτός έδρας 2-1 κόντρα στη Νιόρ και το εντός έδρας 2-2 με τη Νιόρ, με ρεκόρ 5-2-6 παρέμεινε στη μέση της βαθμολογίας διατηρώντας απόσταση έξι πόντων από τις επικίνδυνες θέσεις. Παραμένουν τραυματίες οι Μπα (Αμυντικός, 7, 0), Μπρυνέλ (Μέσος, 7, 1) και Κετκεό (Επιθετικός, 8, 2). Επιστρέφει ο Γκομίς (Αμυντικός, 10, 1).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 από την Αμιάν. Δέχθηκε το γκολ στο 13’.

ΝΤΑΝΚΕΡΚ Στατιστικά

*Under 2,5 τα 4/6 τελευταία παιχνίδια της (δες το στο Pamestoixima.gr).

*N/G τα 4/6 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στo Pamestoixima.gr | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΣΑΤΟΡΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

“Χάλασε” την καλή εικόνα που είχε στα τελευταία παιχνίδια η Σατορού, γνωρίζοντας την ήττα με 1-0 από την Γκρενόμπλ. Πιο κινητική στο πρώτο ημίχρονο, δεν κατάφερε να απειλήσει πάντως σοβαρά και πήγε με το 0-0 στην ανάπαυλα. Κατώτερη στο δεύτερο μέρος από την αντίπαλο, κινδύνεψε περισσότερο, έπαιξε για ένα τέταρτο με παίκτη λιγότερο, έχασε τον βαθμό στο φινάλε.

Επιστροφή στις ήττες για τη Σατορού, είχε προηγηθεί το εντός έδρας 2-1 κόντρα στη Σοσό και το εκτός έδρας 1-1 με την Καέν, με ρεκόρ 3-3-7 παραμένει στα χαμηλά στρώματα της βαθμολογίας με 12 πόντους, στο +1 από τις επικίνδυνες θέσεις. Αγνοεί τη νίκη στις πέντε τελευταίες εξόδους της (0-2-3), οι τέσσερις πιο πρόσφατες ήρθαν Goal/Goal. Τιμωρημένος ο Σισέ (Αμυντικός, 11, 0), παραμένει τραυματίας ο Αλαντύρ (Αμυντικός, 8, 0), επιστρέφει ο Μπουκαρί (Επιθετικός, 4, 0).

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-0 από την Γκρενόμπλ. Έμεινε με δέκα παίκτες στο 77’, δέχθηκε το γκολ της ήττας στο 87’.