*Διπλοί αγώνες μπαράζ για μια θέση στην 1η κατηγορία της επόμενης σεζόν. Ισχύει ο κανόνας του εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση ίδιου σκορ με τον 1ο αγώνα, ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι.

*Οι δύο αναμετρήσεις θα διεξαχθούν σε ουδέτερη τοποθεσία, χωρίς την παρουσία θεατών.

*Α’ αγώνας: Τσενγκντού Μπέτερ Σίτι – Νταλιάν Γιφάνγκ 1-1.

ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Ευχαριστημένη θα πρέπει να νιώθει από την ισοπαλία που απέσπασε στον 1ο αγώνα της απέναντι στην Τσενγκντού. Ήταν κατώτερη των περιστάσεων καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, αλλά κατάφερε να προηγηθεί στο 42′, σε μία από τις ελάχιστες ευκαιρίες της. Το έργο της έγινε δυσκολότερο στο 55ο λεπτό της αναμέτρησης, όταν και έμεινε με παίκτη λιγότερο. Οι αντίπαλοι είχαν τον έλεγχο του παιχνιδιού και έφτασαν δίκαια στην ισοφάριση, διαμορφώνοντας το τελικό 1-1 στο 81′.

Ήταν το 2ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα. Δεν έχει καταφέρει να κρατήσει ανέπαφη την εστία της στα τελευταία 7 παιχνίδια της. Μετράει 3 ήττες στα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Τιμωρημένος ο Γκουοβέν Σουν (24 συμμ./1 γκολ).

Προηγούμενο ματς: Ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Τσενγκντού, στον 1ο μεταξύ τους αγώνα για τα μπαράζ.

Νταλιάν Γιφάνγκ Στατιστικά

*Under2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365gr)

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΤΣΕΝΓΚΝΤΟΥ ΜΠΕΤΕΡ ΣΙΤΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Δίκαια νιώθει αδικημένη από την ισοπαλία της με την Νταλιάν, στον 1ο μεταξύ τους αγώνα για τα μπαράζ. Είχε τον έλεγχο του παιχνιδιού καθόλη τη διάρκεια των ενενήντα λεπτών, δεχόμενη γκολ κόντρα στη ροή του παιχνιδιού, σε κρίσιμο χρονικό σημείο (0-1 στο 42′). Πίεσε με το καλημέρα του β’ μέρους, στρίμωξε την Νταλιάν στα καρέ της και κατάφερε να βρει το γκολ της ισοφάρισης στο 81ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ήταν το 2ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς ήττα. Μετράει 3 νίκες στα τελευταία 5 παιχνίδια της, ενώ έχει βρει το δρόμο προς τα δίχτυα στα 9 από τα τελευταία 10 παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Ισόπαλη με 1-1 απέναντι στην Νταλιάν, στον 1ο μεταξύ τους αγώνα για τα μπαράζ.