ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ - ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ Προγνωστικά

Εξ αναβολής αναμέτρηση για τη 17η αγωνιστική

*Με under2.5+n/g ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 3 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΝΤΑΛΙΑΝ ΓΙΦΑΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε της Χεμπέι με 2-1, την περασμένη αγωνιστική. Πήρε νωρίς το προβάδισμα (1-0 στο 13′)και με την αντίπαλο της να είναι απρόσμενα ανταγωνιστική, δέχτηκε το 1-1 στο 31′. Καλύτερη στο τελευταίο τέταρτο του α’ μέρους, προηγήθηκε δίκαια σε κρίσιμο χρονικό σημείο (2-1 στο 43′). Κυριάρχησε στο β’ μέρος, είχε τις ευκαιρίες για ένα ακόμη γκολ, αλλά ήταν φλύαρη στην τελική προσπάθεια, με το 2-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για την Νταλιάν στο πρωτάθλημα, αμφότερες με over2.5+g/g. Βρίσκεται στη 13η θέση της βαθμολογίας, στο +7 από τη ζώνη του υποβιβασμού, με δύο παιχνίδια λιγότερα από τη 16η Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 9 από τις 16 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Δεν υπολογίζονται από τον κόουτς Ξιέ οι Λιανγκμίνγκ Λιν, Τονγκ Λέι, Χουανχουάν Σαν και Γου Γουέι, που ήρθαν σε ρήξη με τη διοίκηση της ομάδας.

Νταλιάν Γιφάνγκ Στατιστικά

*3 συνεχόμενα over2.5+g/g.

*Έχει σκοράρει τουλάχιστον 2 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 3-1 επί της Χεμπέι, στις 14/09. Κυριάρχησε καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, παίρνοντας δίκαια το προβάδισμα στο 29′, για να δεχτεί το 1-1 πέντε λεπτά αργότερα. Άμεση η αντίδραση της, πήρε ξανά κεφάλι στο σκορ δύο λεπτά αργότερα (2-1 στο 36′). Μπήκε δυνατά στο β’ μέρος και “κλείδωσε” τη νίκη, κάνοντας το 3-1 στο 50′. Δεν απειλήθηκε καθόλου στη συνέχεια, με το σκορ να μην αλλάζει μέχρι τέλους.

Πρώτη νίκη για την Γκουοάν μετά από δύο παιχνίδια στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στην 9η θέση της βαθμολογίας, στο -7 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και την 3η Σανγκάη Σένχουα. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 11 από τις 17 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.