Netbet: Πλήθος αγορών στο Αϊντχόφεν – Μονακό (21/10)

Ανανεώθηκε:
Netbet logo

Στις 22:00, Αϊντχόφεν και Μονακό θα αναμετρηθούν για τους ομίλους του Europa League, με την Netbet, να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Αϊντχόφεν – Μονακό στη Netbet
netbet

Επιβλήθηκε η Αϊντχόφεν επί της Στουρμ Γκρατς, με 1-4 εκτός έδρας, για την φάση των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ. Πανηγύρισε, με την πρώτη της φετινή νίκη στη διοργάνωση, με τον Σανγκαρέ να ανοίγει το σκορ στο 32΄. Ο Ζαχάβι (51΄) έκανε το 0-2, με τους γηπεδούχους να μειώνουν την διαφορά στο 55΄. Στο 74΄ ο Μαξ έγραψε το 1-3, με τον Φερτέσεν τέσσερα λεπτά αργότερα να σκοράρει το τελικό τέρμα. Πάτησε στην πρώτη θέση, αποκτώντας 4 βαθμούς. Πέτυχε νίκη πιο πρόσφατα με αντίπαλο την Τσβόλε με 3-1 sto ολλανδικό πρωτάθλημα.

Ισόπαλες αναδειχτήκαν Μονακό και Ρεάλ Σοσιεδάδ, με 1-1, στην ευρωπαϊκή διασυλλογική διοργάνωση. Οι Μονεγάσκοι προηγήθηκαν στο 16΄, με τον Ντισασί να παίρνει το προβάδισμα και τους γηπεδούχους να απαντούν με ισοφάριση στο 53΄. Το πρώτο ημίχρονο της ανήκε ολοκληρωτικά, ωστόσο η απόδοσή της έπεσε κατά πολύ στο δεύτερο και το πλήρωσε. Ανέβηκε στην 2η θέση, έχοντας συγκομιδή τεσσάρων βαθμούς. Την ήττα δέχτηκε προ ολίγων ημερών από τη Λυών εκτός έδρας (2-0) στην Λιγκ 1.

Παρατηρώντας τις αποδόσεις της Netbet, τις πιθανότητες με το μέρος της για επικράτηση στο ματς έχει η Αϊντχόφεν. Ειδικότερα, ο άσος φανερώνεται στο 2.25, η ισοπαλία στο 3.45, και το διπλό στο 3.15.