Netbet: Γιουβέντους – Ρόμα με πλήθος αγορών (17/10)

Ανανεώθηκε:
Netbet logo

Στις 21:45, η Γιουβέντους υποδέχεται την Ρόμα για την 8η αγωνιστική της Serie A, με την Netbet, προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Γιουβέντους – Ρόμα στη Netbet
netbet

Τρίτη συνεχόμενη νίκη για την Γιουβέντους, κόντρα στην Τορίνο, που κατέληξε σε σκορ σε 0-1. Ένα μόνο γκολ χρειάστηκε η ομάδα, για να επικρατήσει και να ανεβεί τόσο στον αριθμό νικών, όσο και στη βαθμολογία, φτάνοντας τους 11 βαθμούς και την 7η θέση. Ξεκίνησε να ανεβάζει το ρυθμό της σταδιακά, έχοντας καλύτερη απόδοση κατά την διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου. Ο Λοκατέλι, στο 86΄έβαλε γκολ που έφερε το τρίποντο.

Το 2-0 μέσα στο γήπεδό της έκανε η Ρόμα, απέναντι στην Έμπολι. Μετά το τρίποντο που κατάφερε, έχει πια 15 βαθμούς, και βρίσκεται στην 4η θέση. Εμφανίστηκε σοβαρή και αποτελεσματική στον αγωνιστικό χώρο, βάζοντας από το πρώτο μέρος δύο γκολ μέσα σε έξι λεπτά. Ο Πελεγκρίνι έγραψε το 1-0, με τον Μικιταριάν να διπλασιάζει τα τέρματα στο 48΄.

Όπως φαίνεται από τις αποδόσεις της Netbet, προβάδισμα στο ματς έχει η Γιουβέντους. Αναλυτικά, ο άσος είναι στο 1.88, η ισοπαλία στο 3.60, και το διπλό στο 3.90.