*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών (το 50% της χωρητικότητας του γηπέδου).

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Στον πρώτο γύρο: Σπορτ Ρεσίφε – Μπραγκαντίνο 0-0

ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Αήττητη παραμένει εδώ και επτά αναμετρήσεις η Μπραγκαντίνο, σε ένα σερί όπου και μετράει τρεις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μαουρίσιο Μπαρμπιέρι υποδέχθηκε τη Σάο Πάολο, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Σε γενικές γραμμές υπήρχε ισορροπία, με την ίδια να αποδεικνύεται καλύτερη στις λεπτομέρειες.

Επέστρεψε έτσι στις νίκες, μετά τις δυο ισοπαλίες με Σεαρά (2-2 εκτός) και Ιντερνασιονάλ (1-1 εκτός), φτάνοντας παράλληλα τους 46 βαθμούς συνολικά και μοιράζεται την τέταρτη θέση με τη Φλαμένγκο, έχοντας ωστόσο και τρία παιχνίδια περισσότερα. Επικράτησε και στα δυο πιο πρόσφατα εντός. Συμπλήρωσε κάρτες και θα μείνει εκτός ο Χελίνιο, όπως εκτός παραμένει και ο Πραξέντες.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 1-0 επί της Σάο Πάολο, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα του Λουάν Καντίντο στο 56ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση.

Μπραγκαντίνο Στατιστικά

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 3/4 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (δες το στην Stoiximan)

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Σπορτ Ρεσίφε, μετρώντας μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γκουστάβο Φλορεντίν φιλοξενήθηκε από την Παλμέιρας, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-1. Ευτύχησε να προηγηθεί στα πρώτα λεπτά, όμως στην πορεία παραδόθηκε στην ανωτερότητα της αντιπάλου της και ηττήθηκε δίκαια.

Μετά και από αυτή την απώλεια που υπέστη, βρίσκεται εντός της επικίνδυνης ζώνης, έχοντας συγκεντρώσει 27 βαθμούς. Πανηγύρισε μόλις ένα διπλό στις έξι τελευταίες εξόδους της, μετρώντας ακόμη μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες. Συμπλήρωσαν κάρτες και θα μείνουν εκτός οι Σαμπίνο και Μαρκάο Σίλβα.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-1 από την Παλμέιρας, για το πρωτάθλημα. Προηγήθηκε με τον Λεάντρο Μπαρσία στο τέταρτο λεπτό, για να δεχθεί την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο (53′, 81′).

Σπορτ Ρεσίφε Στατιστικά

*Με No Goal και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 3/4 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 3/4 τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.