*Φάση ομίλων

*Κεκλεισμένων των θυρών

*Είναι η πρώτη επίσημη αναμέτρηση μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους

ΜΠΑΪΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Μπαΐα δεν κατάφερε να συνεχίσει το πολύ καλό, αήττητο σερί που είχε “χτίσει”, καθώς έχασε στο πλαίσιο του Κόπα ντο Νορντέστε από τη Σεαρά (0-1) και μάλιστα εντός έδρας. Δε τη βοήθησε η αποβολή στο 20’, αν και στο φινάλε του ημιχρόνου αποκαταστάθηκαν οι αριθμητικές ισορροπίες. Ηττήθηκε έπειτα από οκτώ αναμετρήσεις, με έξι νίκες και δύο ισοπαλίες. Στον όμιλο του Κόπα Σουδαμερικάνα, ξεκίνησε με μία νίκη και μία ισοπαλία. Δεν αντιμετωπίζει σημαντικά αγωνιστικά προβλήματα, είναι αμφίβολος ο Ζοάο Πέδρο.

Προηγούμενο παιχνίδι: Γνώρισε την ήττα με σκορ 0-1 εντός έδρας από τη Σερά, στο πλαίσιο του Κόπα ντο Νορντέστε. Μόλις στο 20’ αποβλήθηκε ο Λουίζ Οτάβιο για τους γηπεδούχους, ενώ στο φινάλε του ημιχρόνου, έμειναν με δέκα και οι φιλοξενούμενοι λόγω αποβολής του Τσάρλες. Στις καθυστερήσεις του αγώνα, ο Ζάελ σκόραρε και έδωσε τη νίκη στη Σεαρά.

Μπαΐα Στατιστικά

*5/6 αναμετρήσεις με No Goal

*5/6 παιχνίδια με under 2.5 γκολ

*Μηδέν παθητικό σε 6/10 εντός

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Ιντεπεντιέντε προέρχεται από την εντός έδρας ήττα με αντίπαλο την Ατλέτικο Τουκουμάν (0-1) για το πρωτάθλημα Αργεντινής. Δεν είχε καλή απόδοση στον επιθετικό τομέα και δεν κατάφερε να είναι αποτελεσματική και να σκοράρει. Ηττήθηκε έπειτα από τέσσερις αναμετρήσεις, με τρεις νίκες και μία ισοπαλία. Έχει το απόλυτο με δύο νίκες σε ισάριθμες αγωνιστικές στο Κόπα Σουδαμερικάνα. Τα δύο ματς που έδωσε, είχαν ίδιο σκορ 3-1. Εκτός οι τραυματίες Ερνάντες και Μένέντες.

Προηγούμενο παιχνίδι: Γνώρισε την ήττα με σκορ 0-1 εντός έδρας, από την Ατλέτικο Τουκουμάν, στο πλαίσιο του πρωταθλήματος. Στο 44’ ο Ερέδια σκόραρε για τους φιλοξενούμενους, το μοναδικό τέρμα στο παιχνίδι. Οι προσπάθειες των γηπεδούχων στο δεύτερο μέρος δεν είχαν το επιθυμητό αποτέλεσμα και το σκορ δεν άλλαξε.