* Goal/Goal τα 4/6 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια

* Στο πρώτο παιχνίδι: Μαγκαγιάνες – Κομπρελόα 0-0

* Στο πρωτάθλημα (23/03 & 06/08): Μαγκαγιάνες – Κομπρελόα 2-1 & Κομπρελόα – Μαγκαγιάνες 1-0

ΚΟΜΠΡΕΛΟΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη (1-0) επί της Ουνιόν Σαν Φελίπε. Ο Εσκαλάντε πέτυχε το καθοριστικό γκολ στο 23ο λεπτό.

Σε πολύ καλή κατάσταση η Κομπρελόα το τελευταίο δίμηνο, με τη νίκη της Κυριακής προσπέρασε στην κορυφή της Β’ κατηγορίας κι έφτασε τα 12 παιχνίδια δίχως ήττα (8-4-0), με μόλις τρία γκολ παθητικό σε αυτό το διάστημα!

Την προηγούμενη εβδομάδα πήρε ισχνό προβάδισμα πρόκρισης για τα ημιτελικά του Κυπέλλου με ήρωα τον τερματοφύλακά της. Πιέστηκε στην έδρα της Μαγκαγιάνες, απειλήθηκε σε αρκετές περιπτώσεις, αλλά οι καίριες επεμβάσεις του Αράγια κράτησαν δίχως σκορ τον πρώτο προημιτελικό.

Εντυπωσιακή η φετινή εντός έδρας αποτελεσματικότητά της. 7 σερί νίκες με ένα γκολ παθητικό μετρά στο γήπεδό της, 15-1-1 το εντός έδρας ρεκόρ της για το 2022, έχασε μόνο από την Παλεστίνο της Primera Division σε προηγούμενη φάση Κυπέλλου!

ΚΟΜΠΡΕΛΟΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* Under 2.5 τα 23/24 τελευταία παιχνίδια της, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης

* No Goal τα 10/11 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΜΑΓΚΑΓΙΑΝΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία (0-0) με την Κομπρελόα για το Κύπελλο. Στις καθυστερήσεις αποβλήθηκε ο Ρίος της Κομπρελόα.

Κάνει νερά η Μαγκαγιάνες από τις αρχές Αυγούστου κι από κει που έμοιαζε εξασφαλισμένη η πρωτιά και η απευθείας άνοδος στην Primera Division, από την Κυριακή έπεσε 2η, έστω με παιχνίδι λιγότερο. 1-2-3 το ρεκόρ της στο πρωτάθλημα από το ξεκίνημα του προηγούμενου μήνα, δίχως νίκη στα τρία τελευταία εκτός έδρας.

Την προηγούμενη Πέμπτη δεν κατάφερε να αξιοποιήσει την έδρα της, κυρίως εξαιτίας της πολύ καλής βραδιάς του αντίπαλου τερματοφύλακα και δεν πηγαίνει με καλή ψυχολογία στην σημερινή ρεβάνς.