*Διπλοί αγώνες μπαράζ για μια θέση στην 1η κατηγορία της επόμενης σεζόν.

*Οι δύο αναμετρήσεις θα διεξαχθούν σε ουδέτερη τοποθεσία, χωρίς την παρουσία θεατών.

*Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 5 από τις 6 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους.

ΚΙΝΤΑΟ ΧΑΪΝΙΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Βαριά ήττα με 4-1 από την Νταλιάν Προ, την τελευταία αγωνιστική του γκρουπ υποβιβασμού. Δεν ήταν καθόλου ανταγωνιστική σε κανένα σημείο του παιχνιδιού, με τους αντιπάλους της να κυριαρχούν και να ανοίγουν δίκαια το σκορ στο 37′. Το μόνο που κατάφερε η Κιντάο ήταν να μειώσει σε 1-1 στο 52′, για να βρεθεί και πάλι πίσω στο σκορ τέσσερα λεπτά αργότερα. Το τελικό 4-1 διαμορφώθηκε με δύο γκολ από το 74′ και μετά.

Ήταν το 5ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη (0-1-4)και η 7η ήττα στα τελευταία 10 παιχνίδια της. Δεν έχει καταφέρει να κρατήσει ανέπαφη την εστία της στα τελευταία 19(!) παιχνίδια της, σε πρωτάθλημα και κύπελλο.

Μοναδική απουσία ο τιμωρημένος Γιάνγκ (12 συμμ.).

Προηγούμενο ματς: Βαριά ήττα με 4-1 από την Νταλιάν Προ.

Κιντάο Χαΐνιου Στατιστικά

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365gr)

*Under2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΧΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΓΚΡΙΝΤΑΟΥΝ ΦΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Τελευταία της αγωνιστική υποχρέωση στις 22/12, όταν και επικράτησε με 2-1 της Γουχάν Θρι Τάουνς. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 19ο λεπτό της αναμέτρησης, αλλά παρέμεινε ψύχραιμη. Πήρε τον έλεγχο του παιχνιδιού στο β’ μέρος και κατάφερε να ανατρέψει το εις βάρος της σκορ με δύο γκολ στο 61′ και 87′, με την πρωταθλήτρια της 2ης κατηγορίας, Θρι Τάουνς, να μην την απειλεί ιδιαίτερα στο διάστημα αυτό.

Ήταν η 4η συνεχόμενη νίκη της. Τερμάτισε στην 3η θέση της Γία Λιγκ, μόλις στο -1 από τη 2η θέση και τον απευθείας προβιβασμό στη Σούπερ Λιγκ. Έχει σκοράρει τουλάχιστον 2 γκολ στα τελευταία 4 παιχνίδια της.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί για τις ανάγκες της σημερινής αναμέτρησης.

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε με 2-1 της πρωταθλήτριας της Γία Λιγκ, Γουχάν Θρι Τάουνς.