*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν και τα πέντε συνολικά παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων.

*Στον πρώτο γύρο: Άρσεναλ Τούλα – Κίμκι 0-0

Δείτε τα Προγνωστικά Ρωσίας

ΚΙΜΚΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Κίμκι, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ιγκόρ Τσερεβτσένκο υποδέχθηκε την Κράσνονταρ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 3-3. Μπορεί να μην ήταν καλύτερη και να δημιούργησε λιγότερες τελικές, ωστόσο έδειξε ικανή για να πάρει κάτι.

Με το βαθμό που απέσπασε, έφτασε τους 14 βαθμούς και βρίσκεται στις τελευταίες θέσεις της κατάταξης, στο -4 από τη ζώνη παραμονής. Αήττητη στα επτά τελευταία εντός της, μετρώντας χαρακτηριστικά μια νίκη και έξι ισοπαλίες. Αμφίβολοι οι Κιρίλ Μποζένοφ και Ντούσαν Στοΐνοβιτς, που αποκόμισαν τραυματισμούς κόντρα στην Κράσνονταρ. Εξέτισε την τιμωρία του Φίλιπ Ντάγκερσταλ.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 3-3 με την Κράσνονταρ, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο έκτο λεπτό και παρότι έκανε την ανατροπή με τους Ναμπιούλιν (54′) και Γκλουσάκοφ (56′), στο 67′ δέχθηκε την ισοφάριση. Τέσσερα λεπτά μετά πήρε ξανά το προβάδισμα με τον Ντολγκόφ, για να δεχθεί ξανά την ισοφάριση, δέκα λεπτά πριν το φινάλε.

Κίμκι Στατιστικά

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/4 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (δες το στην Stoiximan)

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 6/7 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και τρεις ήττες, η Άρσεναλ Τούλα πανηγύρισε και πάλι τη νίκη. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μιοντράγκ Μπόζοβιτς υποδέχθηκε τη Λοκομοτίβ Μόσχας, της οποίας και επικράτησε με 3-1. Ανώτερη στον αγωνιστικό χώρο, είχε ένα εύκολο απόγευμα έτσι όπως εξελίχθηκε το παιχνίδι, καθώς δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα.

Κάπως έτσι, έφτασε και τους 16 βαθμούς και βρίσκεται στην 12η θέση της κατάταξης, την οποία και μοιράζεται μαζί με την Ούφα. Ηττήθηκε στις έξι από τις επτά φετινές της εξόδους στο πρωτάθλημα, πανηγυρίζοντας και ένα διπλό. Συμπλήρωσε κάρτες και θα μείνει εκτός ο Γκεόργκι Κοσταντίνοφ.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 3-1 επί της Λοκομοτίβ Μόσχας, για το πρωτάθλημα. Πήρε προβάδισμα τριών τερμάτων με τους Κλούσεβιτς (17′) και Μαρκόφ (40′, 58′), για να δεχθεί απλά τη μείωση για το τελικό αποτέλεσμα, στις καθυστερήσεις.

Άρσεναλ Τούλα Στατιστικά

*Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 5/6 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 7/8 τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.