*Με Over 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς.

*Αποτέλεσμα πρώτου γύρου: Χάμιλτον-Κιλμάρνοκ 0-2.

*Αποτέλεσμα δεύτερου γύρου: Κιλμάρνοκ-Χάμιλτον 2-1.

*Αποτέλεσμα τρίτου γύρου: Χάμιλτον-Κιλμάρνοκ 2-3.

ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα εναντίον της Ρέιθ Ρόβερς με σκορ 1-2, στα πλαίσια των ημιτελικών του Τσάλεντζ Καπ. Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Σο στο 43’ με πέναλτι. Ο Μάθιους έφερε το ματς στα ίσα στο 66’ και το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Άρνοτ στο 87’.

Μέτρια εμφάνιση για την Κιλμάρνοκ και αποκλεισμός από το Τσάλεντζ Καπ. Παρά τις ευκαιρίες που είχε στο πρώτο μέρος και το γκολ που σκόραρε, δεν κατάφερε να διατηρήσει το προβάδισμά της και στην επανάληψη, με αποτέλεσμα οι φιλοξενούμενοι να ανατρέψουν το σκορ.

Θέλει να βγάλει αντίδραση, καθώς πλέον στρέφει την προσοχή της μόνο στο πρωτάθλημα. Πολύ δυνατή όταν αγωνίζεται μπροστά στο κοινό της, βρίσκει δίχτυα με συνέπεια, όμως έχει την τάση να δέχεται εξίσου εύκολα γκολ, ακόμα κι αν δεν πιεστεί ιδιαίτερα από την αντίπαλό της. Στο (2-1-2) η φόρμα της, έχοντας πετύχει 7 γκολ, ενώ παράλληλα έχει δεχθεί 5.

Κιλμάρνοκ Στατιστικά

*Με Goal/Goal τα 3/5 πρόσφατα ματς.

*Με Over 2.5 τα 4/5 τελευταία παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στo Pamestoixima.gr (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα |

ΧΑΜΙΛΤΟΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία εναντίον της Ινβερνές, στα πλαίσια της 27ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το 1-0 ο Μούλιν στο 13’ και το τελικό 1-1 διαμόρφωσε ο Πίρσον στο 30’.

Παρέμεινε αήττητη η Χάμιλτον κρατώντας την ισοπαλία απέναντι στην Ινβερνές. Είχε ευκαιρίες, απείλησε την αντίπαλη εστία και στα δύο ημίχρονα, καταφέρνοντας να σκοράρει. Η αμυντική της λειτουργία ήταν σε γενικές γραμμές σταθερή, όμως δεν άντεξε στην πίεση που άσκησαν οι φιλοξενούμενοι.

Θέλει ιδανικά να διατηρήσει το σερί της, παραμένοντας μακριά από την επικίνδυνη ζώνη. Έχει δείξει πολύ καλό πρόσωπο στις τελευταίες εξόδους της, μετρώντας δύο νίκες και δύο ισοπαλίες, έχοντας πετύχει 7 γκολ, ενώ παράλληλα δέχθηκε 4. Έχει την ευκαιρία να εκμεταλλευτεί την κόπωση των γηπεδούχων, όμως έχει απέναντί της την παράδοση στα φετινές αναμετρήσεις τους, αφού μετράει 3/3 ήττες από την Κιλμάρνοκ.