Interwetten: Χέρτα – Σάλκε με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 20η αγωνιστική της Bundesliga, η Χέρτα υποδέχεται τη Σάλκε (21:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Χέρτα – Σάλκε στην Interwetten

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Χέρτα, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιούργκεν Κλίνσμαν φιλοξενήθηκε από τη Βόλφσμπουργκ, στην έδρας της οποίας επικράτησε με 1-2. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 68′, κατάφερε αρχικά να ισοφαρίσει με τον Τορουναριγκά, έξι λεπτά αργότερα, και εν τέλει να ολοκληρώσει την ανατροπή με το τέρμα του Λουκεμπάκιο, στις καθυστερήσεις. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε N/G. Τρεις νίκες, μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει μια φορά στα έξι αντίστοιχα ματς (1-1-4).

Την πρώτη της ήττα, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο νίκες και δυο ισοπαλίες, υπέστη και πάλι η Σάλκε. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντέιβιντ Βάγκνερ φιλοξενήθηκε από τη Μπάγερν Μονάχου, στην έδρα της οποίας γνώρισε μια βαριά ήττα με 5-0. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα από το πρώτο ημίχρονο (6′, 45’+2), για να δεχθεί ακόμη τρία στο δεύτερο (50′, 58′, 89′). Στα επτά από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Τέσσερις νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το διπλό στις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της (0-1-2).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.