Interwetten: Βέλγιο – Δανία με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 21:45, το Βέλγιο υποδέχεται τη Δανία για την τελευταία αγωνιστική του Nations League και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Βέλγιο – Δανία στην Interwetten

Οι Βέλγοι συνέχισαν τη νικηφόρα πορεία τους, την Κυριακή επικράτησαν των Άγγλων 2-0 και διατηρήθηκαν στην κορυφή του ομίλου. Η ομάδα του Μαρτίνες μπήκε δυνατά στον αγώνα και με τους Τίλεμανς και Μέρτενς προηγήθηκε 2-0 από το 24ο λεπτό. Στη συνέχεια έδωσαν χώρο και παρότι δέχθηκαν αρκετές φάσεις κράτησαν το μηδέν στην άμυνα. Είναι στο +2 από τη Δανία και σήμερα βολεύονται και με την ισοπαλία.

Η Δανία πέτυχε την 5η διαδοχική της νίκη την Κυριακή με το δύσκολο 2-1 επί των Ισλανδών. Ο Κγιάρτανσον ισοφάρισε για τους “νησιώτες” στο 85ο λεπτό, αλλά ο αρχηγός Έρικσεν έδωσε τη νίκη από την άσπρη βούλα στο 92ο λεπτό.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten.gr, το Βέλγιο είναι το φαβορί του αγώνα! Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 1.63, το “Χ” στο 3.85 και το διπλό στο 6.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.