Interwetten: Πλήθος αγορών στο Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα (12/09)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 22:00 Ρεάλ Μαδρίτης και Θέλτα μάχονται για την 4η αγωνιστική στην La Liga, με την Interwetten, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα στην Interwetten

Ξανά γύρισε στις νίκες η Ρεάλ Μαδρίτης μετά το 3-3 με τη Λεβάντε, σημειώνοντας το 0-1 επί της Μπέτις εκτός έδρας. Και οι δυο ομάδες στο πρώτο ημίχρονο δημιούργησαν κάποιες ευκαιρίες, με το ματς πάντως να παραμένει μοιρασμένο. Στο 61΄, τα δίχτυα βρήκε ο Καρβαχάλ μετά από ασίστ του Μπενζεμά, χαρίζοντας τη νίκη στους φιλοξενούμενους.

Μακριά από τη νίκη έχει μείνει από το ξεκίνημα του πρωταθλήματος η Θέλτα. Την προηγούμενη αγωνιστική γνώρισε την ήττα στην έδρα της από την Αθλέτικ Μπιλμπάο με 0-1. Η γηπεδούχος προσπάθησε να προστατέψει την εστία της, δεχόμενη το τέρμα στο 34λεπτό. Στο δεύτερο ημίχρονο δημιούργησε κάποιες φάσεις αλλά χωρίς να απειλήσει ουσιαστικά.

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της interwetten, τον πρώτο λόγο για νίκη στο ματς έχει η Ρεάλ Μαδρίτης. Συγκεντρωτικά, ο άσος βρίσκεται στο 1.40, το ”Χ” στο 5.25, και το διπλό στο 7.25.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα από τα έξι παιχνίδια πιο πρόσφατα παιχνίδια της Ρεάλ Μαδρίτης, μπήκαν τουλάχιστον δύο τέρματα στο 2ο ημίχρονο (στο 1.77 τo 2ο ημίχρονο Over 1.5)
  • Στους τέσσερις από τους πέντε τελευταίους αγώνες της Θέλτα, δεν πέτυχαν γκολ και οι δύο ομάδες (στο 1.97 το No Goal)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.