Interwetten: Πλήθος αγορών στο ΚΠΡ – Νότιγχαμ (29/10)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 21:45, η ΚΠΡ φιλοξενεί τη Νότιγχαμ για την 15η αγωνιστική στην Τσάμπιονσιπ Αγγλίας, με την Interwetten να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

ΚΠΡ – Νότιγχαμ στην Interwetten

Ήττα δέχτηκε η ΚΠΡ από την Πιτέρμπορο εκτός έδρας, με σκορ 2-1, την περασμένη αγωνιστική του πρωταθλήματος. Πήρε πρώτη το προβάδισμα, με τον Τσερ να βρίσκει δίχτυα στο 50΄. Η γηπεδούχος μείωσε στο 56΄, φτάνοντας στην ανατροπή στις καθυστερήσεις του αγώνα (90+1΄). Στην 7η θέση έφτασε με 21 πόντους, ισοβαθμώντας μαζί με άλλες έξι ομάδες στον βαθμολογικό πίνακα. Την προηγούμενη Τρίτη, ηττήθηκε από την Σάντερλαντ στα πέναλτι 0-1 (καν. διάρκεια 0-0) στην Λιγκ Καπ Αγγλίας.

Μετά από έξι αγωνιστικές η Νότιγχαμ ξαναγύρισε στις ήττες, με αντίπαλο την Φούλαμ εντός έδρας (0-4). Μάλιστα, ερχόταν από τέσσερα συνεχόμενα νικηφόρα ματς. Δεν απείλησε καθόλου στο πρώτο ημίχρονο, με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν τον έλεγχο του παιχνιδιού. Προσπάθησε να φανεί ανταγωνιστική στο δεύτερο μέρος, αλλά πλήρωσε ακριβά τα λάθη της. Ο Σπενς βρήκε δίχτυα στο 7΄ με αυτογκόλ. Στην συνέχεια οι αντίπαλοι διεύρυναν το σκορ  στο 58΄και 61΄έγραψαν το τελικό σκορ με πέναλτι στο 67΄. Έμεινε στους 17 βαθμούς και την 15η θέση.

Βλέποντας τις αποδόσεις της interwetten, η ΚΠΡ είναι το φαβορί στον αγώνα. Αναλυτικά, ο άσος προσφέρεται στο 2.15, η ισοπαλία στο 3.40, και το διπλό στο 3.40.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.