Interwetten: Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten logo 2019

Συνέχεια στη La Liga με το Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη στην Interwetten

Δεν τα κατάφερε πέρσι η Μπαρτσελόνα να πάρει το πρωτάθλημα, έχει όμως μία καινούρια ευκαιρία φέτος. Έχει κάνει μέχρι στιγμής επιβλητικές εμφανίσεις και μετράει δύο νίκες με πολλά γκολ και διατηρώντας το μηδέν στην εστία της. Στο ντεμπούτο της την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο, που ήταν και αυτό του Ρόναλντ Κούμαν ως προπονητή της, πέτυχε μέσα στο Καμπ Νου το επιβλητικό 4-0 επί της Βιγιαρεάλ. Ο νεαρός φορ Ανσού Φατί, μάλιστα, σημείωσε δύο τέρματα. Πιο πρόσφατα, έπαιξε εκτός με τη Θέλτα και δεν δυσκολεύτηκε να πάρει και πάλι τη νίκη, μένοντας με έναν παίκτη λιγότερο από το 42′, όταν ο Λενγκλέ αντίκρυσε δεύτερη κίτρινη. Το τελικό αποτέλεσμα 3-0 ήταν και πάλι υπέρ της.

Η Σεβίλλη είναι ομάδα που αγνοεί την ήττα στη La Liga από την περσινή σεζόν και πιο συγκεκριμένα τον περασμένο Φεβρουάριο! Έχει θετική πορεία και την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο, καθώς έχει μόνο κερδίσει στα δύο ματς που έδωσε. Η περσινή τροπαιούχος του Europa League νίκησε εκτός έδρας την Κάντιθ με σκορ 3-1 στην πρεμιέρα της. Το επόμενο “τρίποντο” ήρθε εντός κόντρα στη Λεβάντε. Το 1-0 μοιάζει φτωχό μπροστά στις φάσει που δημιούργησε, ωστόσο ήταν το τελικό σκορ που διαμόρφωσε ο Εν Νεσιρί μόλις στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.