Interwetten: Aνόβερο – Χανσά Ροστόκ με κορυφαίες αγορές (31/07)

Ανανεώθηκε:
interwetten logo 2019

Στις 14:30, Ανόβερο και Χανσά Ροστόκ μάχονται για τη 2η αγωνιστική της Β’ Γερμανίας και η Interwetten διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές!

Aνόβερο – Χανσά Ροστόκ στην Interwetten

Το Ανόβερο αρκέστηκε στην ισοπαλία την προηγούμενη αγωνιστική εκτός έδρας, κόντρα στην Βέρντερ Βρέμης (1-1). Μέτρια ήταν η εικόνα που έδειξαν οι δύο αντίπαλοι, μέσα από χαμένες ευκαιρίες και απρόσμενα λάθη. Άτυχη στιγμή ήταν το αυτογκόλ του Φαλέτ (49′), με αποτέλεσμα να δώσει το προβάδισμα στους αντίπαλους. Δεν άργησε και πολύ για να απαντήσει με τον Ντουκς να κάνει την ισοφάριση στο 55′.

Κακή ήταν η αρχή στο πρωτάθλημα για τη Χανσά Ροστόκ με “βαριά” εντός έδρας ήττα από την Καρλσρούη. Ο πρώτος της φετινός αγώνας δεν είχε και τα καλύτερα αποτελέσματα, καθώς το σκορ σε βάρος της ξέφυγε. Στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, ο Κόμπαλντ βρήκε δίχτυα (42′) και δύο λεπτά αργότερα ακολούθησε και ο Χόφμαν. Στην συνέχεια ο Βερχόεκ μειώσε τη διαφορά στο 52′, αλλά ο Γιούνγκ διαμόρφωσε στο 79′ το τελικό αποτέλεσμα (1 – 3).

Με βάση με τις αποδόσεις της interwetten.gr, το προβάδισμα για νίκη διατηρεί το Ανόβερο. Πιο ειδικά, ο άσος είναι στο 1.83, η ισοπαλία στο 3.80 και το διπλό είναι στο 4.10.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.