Interwetten: ΑΕΛ – Παναθηναϊκός με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 19:30, η ΑΕΛ υποδέχεται τον Παναθηναϊκό στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής στη Σούπερ Λιγκ και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

ΑΕΛ – Παναθηναϊκός στην Interwetten

Αναμενόμενα με ήττα ξεκίνησε την φετινή της σεζόν η ΑΕΛ, αφού στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος (11/09) λύγισε στην έδρα του ΠΑΟΚ με σκορ 1-0. Ο Δικέφαλος του Βορρά άνοιξε το σκορ νωρίς με τον Τζόλη και είχε πολλές και μεγάλες ευκαιρίες να διαπλασιάσει τα τέρματά του. Η ομάδα του Γρηγορίου είχε δύο δικές της μεγάλες στιγμές στις καθυστερήσεις των δύο ημιχρόνων, αλλά δεν δικαιούταν κάτι από τον αγώνα σύμφωνα με την παθητική της εικόνα. Το παιχνίδι της 2ης αγωνιστικής αναβλήθηκε, έτσι η ΑΕΛ έδωσε φιλικό με τον ΠΑΣ Γιάννινα, από τον οποίο επίσης ηττήθηκε με το ίδιο σκορ.

Κοινός παρανομαστής το 1-0 σε ήττα και για τον Παναθηναϊκό, ο οποίος επίσης δεν αγωνίστηκε για τη 2η αγωνιστική. Στην πρεμιέρα δεν είχε φαντασία στο επιθετικό του παιχνίδι και δίκαια ηττήθηκε στην Τρίπολη από τον Αστέρα. Το καθοριστικό τέρμα ήρθε στο 73ο λεπτό από τον Ριέρα. Η ομάδα του Πογιάτος έδωσε φιλική αναμέτρηση την προηγούμενη Κυριακή απέναντι στο Λεβαδειακό, προβληματίζοντας και πάλι με την απόδοσή του παρά την επικράτηση με 1-0.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.