*2-3 Goals τα 5/6 συνολικά παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 2-0 επί του Μόντρεαλ, για το πρωτάθλημα. Προηγήθηκε στο 41′ με τον Κριβτσόφ και στο 76′ ο Μποργκελέν διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Με νίκη μπήκε στο φετινό πρωτάθλημα η Ίντερ Μαϊάμι. Για την πρώτη αγωνιστική, η ομάδα του Φιλ Νέβιλ υποδέχθηκε το Μόντρεαλ, του οποίου και επικράτησε με 2-0. Αρκετά ανοιχτό το παιχνίδι ανάμεσα τους, με ευκαιρίες εκατέρωθεν, ωστόσο η ίδια αποδείχθηκε πιο εύστοχη στην τελική προσπάθεια, πετυχαίνοντας από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο.

Στόχος της τώρα το 2×2, έτσι ώστε να ανέβει ακόμη περισσότερο η ψυχολογία στο στρατόπεδο της. Θα στερηθεί τις υπηρεσίες των Νόα Άλεν, Ίαν Φρέι, Έντισον Ασκόνα, Ρόμπι Ρόμπινσον και Λεονάρντο Καμπάνια.

Ίντερ Μαϊάμι Στατιστικά

*Over 2.5 τα 3/4 τελευταία παιχνίδια.

*Goal/Goal και Over 2.5 τα 10/11 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 4-1 επί της Κολόμπους, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο 28ο λεπτό με το αυτογκόλ του Γκλέσνες, για να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα των Γκάζνταγκ (πεν. 45’+3, πεν. 72′) και Καράντσα (52′, 80′).

“Άστραψε και βρόντηξε” η Φιλαδέλφεια στην πρεμιέρα του φετινού πρωταθλήματος. Για την πρώτη αγωνιστική, η ομάδα του Τζιμ Κάρτιν υποδέχθηκε την Κολόμπους, την οποία και συνέτριψε με το εντυπωσιακό 4-1. Παρότι βρέθηκε πρώτη πίσω και από ένα αυτογκόλ, σταδιακά ανέβασε την απόδοση της και ισοφάρισε πριν την ανάπαυλα. Ούσα ανώτερη σε όλο το δεύτερο ημίχρονο, ολοκλήρωσε την ανατροπή.

Με την ψυχολογία να είναι πλέον στα ύψη μετά και από αυτό το δυναμικό ξεκίνημα, ευελπιστεί απόψε σε ένα ακόμη θετικό αποτέλεσμα. Την ερχόμενη Τρίτη, θα παίξει κόντρα στην Αλιάνσα, από την Ονδούρα, στο πρώτο μεταξύ τους παιχνίδι για τους “16” του Τσάμπιονς Λιγκ. Δεν έγιναν γνωστά πιθανά αγωνιστικά προβλήματα για το αποψινό παιχνίδι.