Interwetten: Κοπεγχάγη – ΠΑΟΚ με κορυφαίες αγορές (21/10)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 19:45, η Κοπεγχάγη υποδέχεται τον ΠΑΟΚ για την φάση των ομίλων του Europa Conference League. Η Interwetten, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Κοπεγχάγη – ΠΑΟΚ στην Interwetten

Δεύτερη διαδοχική νίκη πέτυχε η Κοπεγχάγη, με αντίπαλο τη Λίνκολν, με 3-1 στο γήπεδό της, στη φετινή ευρωπαϊκή διασυλλογική διοργάνωση. Εύκολη βραδιά είχαν οι γηπεδούχοι, περνώντας μπροστά στο σκορ με αυτογκόλ στο 4΄και βλέποντας τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν προσωρινά στο 33΄. Πριν μπει το δεύτερο ημίχρονο η ομάδα της Δανίας πήρε και πάλι προβάδισμα, με τον Βιντ (45+1΄) να κάνει το 2-11 εκτελώντας πέναλτι. Ο Στάγκε αύξησε την διαφορά στο 52΄. Στο βαθμολογικό κομμάτι, παραμένει πρώτη με 6 βαθμούς, και έρχεται από το “Χ” απέναντι από την Σοντερίσκε (1-1) στο πρωτάθλημα Δανίας.

Με ένα μόνο βαθμό έμεινε στην Τούμπα ο ΠΑΟΚ, με το ”Χ” κόντρα στη Σλόβαν Μπρατισλάβας (1-1) στους ομίλους του Κόνφερενς Λιγκ. Φάνηκε κουρασμένος, με τους φιλοξενούμενους να απειλούν κυρίως στο πρώτο ημίχρονο. Δημιούργησε κάποιες ευκαιρίες συνολικά, όμως δεν ήταν αρκετές για να πάρει το προβάδισμα. Το σκορ άνοιξε στο 9΄με γκολ του Ακπόμ, με τον Γκριν να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 14΄. Με 4 βαθμούς πατάει στην 2η θέση. Ο αγώνας του της προηγούμενης Κυριακής, με τον Βόλο για την Σούπερ Λιγκ έληξε 4-4.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten, πιο κοντά στη νίκη είναι η Κοπεγχάγη. Συνολικά, ο άσος βρίσκεται στο 2.15, η ισοπαλία στο 3.50, και το διπλό στο 3.30.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα τελευταία ματς της Κοπεγχάγη, πέτυχαν γκολ και οι δύο ομάδες (στο 1.80 το Goal/Goal)
  • Στους τρεις από τους πέντε πρόσφατους αγώνες του ΠΑΟΚ, σημειώθηκαν τρία  ή περισσότερα τέρματα (στο 1.95 το Over 2.5)

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.