Betshop: Ισπανία – Γεωργία με πλήθος αγορών (05/09)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 21:45, Ισπανία και Γεωργία μάχονται για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου, με την Betshop να προσφέρει πληθώρα αγορών για τον αγώνα.

Ισπανία – Γεωργία στη Betshop

Από ήττα εκτός έδρας (2-1) έρχεται η Ισπανία από τη Σουηδία, που χάρισε στους αντιπάλους την πρώτη θέση στον όμιλο. Μάλιστα με ανατροπή, αφού οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 4ο λεπτό, με τον Σολέρ, και τον Ισάκ δύο λεπτά αργότερα να ισοφαρίζει. Το γκολ του Κλάεσον, στο 57΄, κρίθηκε καθοριστικό στο ματς. Πλέον είναι στο -2 και στη δεύτερη θέση.

Ηττήθηκε η Γεωργία εντός έδρα, κόντρα στο Κόσοβο (0-1). Δεν έχει καταφέρει να κερδίσει στα προκριματικά, και σημείωσε πλέον την τρίτη της ήττα. Έψαξε την ισοφάριση, προκαλώντας μερικές απειλητικές φάσεις, αλλά χωρίς ουσία. Στο προηγούμενο ματς της διοργάνωσης αναδείχτηκε ισόπαλη εκτός έδρας με την Ελλάδα.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της betshop, το μεγάλο φαβορί είναι η Ισπανία. Αναλυτικότερα, ο άσος είναι στο 1.10, η ισοπαλία στο 7.90, και το διπλό στο 26.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία από τα πέντε τελευταία ματς της Ισπανίας, μπήκαν τουλάχιστον δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο (στο 2.28 το Over 1.5 1ο ημίχρονο)
  • Στα τέσσερα από τα πέντε πιο πρόσφατα παιχνίδια της Γεωργίας, μπήκαν από δύο ως τρία τέρματα (στο 2.00 το 2-3 γκολ)