Bet365: Πλήθος αγορών στο Φενερμπαχτσέ – Αντβέρπ (21/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 19:45, Φενερμπαχτσέ και Αντβέρπ κοντράρονται για την 3η αγωνιστική στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ, με την bet365, να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Φενερμπαχτσέ – Αντβέρπ στην Bet365

Την ήττα δέχτηκε εκτός έδρας η Φενερμπαχτσέ από την Τραμπζονσπόρ, με τελικό σκορ 3-1 στο τουρκικό πρωτάθλημα. Προηγήθηκε στο 3΄με τον Ρόσι, με τον Κιμ Μιν Τζάε να βγαίνει εκτός μετά από δεύτερη κίτρινη στο 23′. Ο Μπακασέτας, παραβίασε την εστία των αντιπάλων δύο φορές στο 25΄ και στο 87΄(πεν.) με το τελικό αποτέλεσμα να έρχεται στο 90΄. Μετά την ήττα από τον Ολυμπιακό εντός (0-3) για το Γιουρόπα Λιγκ, είναι στην 3η θέση, με μόνο 1 πόντο.

Λύγισε η Αντβέρπ κόντρα στη Ζούλτε Βάρεγκεμ, δεχόμενη ήττα με ανατροπή και 2-1 εκτός έδρας στο βέλγικο πρωτάθλημα. Προηγήθηκε στο 19΄με γκολ του Μπενσόν, με τους γηπεδούχους να δρουν στο δεύτερο ημίχρονο πετυχαίνοντας τέρματα στο 59΄ και 66΄. Τελευταία βρίσκεται στον 4ο όμιλο του Europa League, χωρίς βαθμό, με ήττα από την Άιντραχτ (0-1, εντός) και τον Ολυμπιακό (2-1, εκτός).

Βλέποντας τις αποδόσεις της bet365, περισσότερες πιθανότητες να κερδίσει έχει η Φενερμπαχτσέ. Συγκεκριμένα, ο άσος προσφέρεται στο 1.66, το ”Χ” στο 4.00, και το διπλό στο 5.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της Φενέρμπαχτσε, σκόραραν και οι δύο ομάδες (στο 1.75 το Goal/Goal)
  • Στους πέντε από τους εφτά πρόσφατους αγώνες της Αντβέρπ, σημειώθηκαν τρία ή περισσότερα τέρματα (στο 1.78 το Over 2.5)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.