Bet365: Πλήθος αγορών στο Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ (23/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 16:30, Μπάγερν Μονάχου και Χόφενχαϊμ μάχονται για την 9η αγωνιστική της Bundesliga, με την bet365, να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ στην Bet365

Επιβλήθηκε η Μπάγερν Μονάχου επί της Λεβερκούζεν, με το 1-5 εκτός έδρας, την προηγουμένη αγωνιστική. Επέστρεψε στις νίκες, δείχνοντας τις διαθέσεις της από το πρώτο ημίχρονο. Από το 4΄ο Λεβαντόφσκι βρήκε δίχτυα, σημειώνοντας και λίγο αργότερα κι άλλο τέρμα στο 30΄. Τα επόμενα επτά λεπτά ήταν καταιγιστικοί οι γηπεδούχοι, με τον Μίλερ να κάνει το 0 – 3 και τον Γκάνμπρι να ανεβάζει το σκορ στο 35΄ και στο 37΄. Οι αντίπαλοι μείωσαν την διαφορά στο 55΄. Στην κορυφή βρίσκεται στην κατάταξη βαθμολογίας, με 19 πόντους. Πιο πρόσφατα νίκησε εκτός με 0-4 την Μπενφίκα στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Το 5-0 κατόρθωσε η Χόφενχαϊμ μέσα στην έδρα της, αντιμετωπίζοντας την Κολωνία στο πρωτάθλημα. Στο 31΄ο Μπεμπού έκανε την αρχή, σκοράροντας και για δεύτερη φορά στο 49΄. Ο Μπάουμγκαρτνερ έγραψε το 3 – 0, με τους Γκάιγκερ (74΄) και τον Πος (87΄) να διαμορφώνουν το τελικό αποτέλεσμα. Πήρε από νωρίς τον έλεγχο, χωρίς να αφήνει περιθώρια στους φιλοξενούμενους να δείξουν αντίδραση. Ανέβηκε στην ένατη θέση, με 11 βαθμούς.

Παρατηρώντας τις αποδόσεις της bet365, με μεγάλη διαφορά η Μπάγερν Μονάχου έχει περισσότερες πιθανότητες για την νίκη. Ειδικότερα, ο άσος είναι στο 1.14, το ”Χ” στο 9.00, και το διπλό στο 15.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.