Bet365: Λιντς – Λίβερπουλ με κορυφαίες αγορές (12/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 18:30, η Λιντς φιλοξενεί την Λίβερπουλ για την 4η αγωνιστική της Premier League, και η bet365 προσφέρει πληθώρα αγορών για τον αγώνα.

Λιντς – Λίβερπουλ στην Interwetten

Στην ισοπαλία έμεινε η Λιντς με την Μπέρνλι εκτός έδρας με 1-1. Βρέθηκε να χάνει στο 61′ όταν οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ. Στην συνέχεια ο Μπάμφορντ ισοφάρισε πετυχαίνοντας γκολ στο 86λεπτό και χάρισε τον πόντο στην ομάδα του. Δεν έχει ακόμη σημειώσει νίκη φέτος στο πρωτάθλημα, μετρώντας συνολικά δύο ισοπαλίες και μία ήττα.

Η Λίβερπουλ αναδείχτηκε ισόπαλη τελευταία με την Τσέλσι στην έδρα της με 1-1. Σε έναν έντονο αγώνα οι φιλοξενούμενοι ήταν αυτοί που προηγήθηκαν. Ο Χάβερτζ μίλησε στο 22ο λεπτό, ενώ λίγο πριν τη λήξη του ημιχρόνου οι “ρεντς” κέρδισαν πέναλτι και αποβλήθηκε ο Τζέιμς. Ο Σαλάχ πέτυχε γκολ από τα 11 βήματα για την ισοφάριση, αλλά παρά το αριθμητικό πλεονέκτημα οι γηπεδούχοι δεν κατάφεραν κάτι παραπάνω.

Με βάση τις αποδόσεις της bet365, προβάδισμα στο ματς έχει η Λίβερπουλ. Συνολικά, ο άσος βρίσκεται στο 4.50, το ”Χ” στο 4.20, και το διπλό στο 1.70.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.