Bet365: Γιουβέντους – Μίλαν με κορυφαίες αγορές (19/09)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, η Γιουβέντους υποδέχεται την Μίλαν για την 4η αγωνιστική στην Serie A, με την bet365 να προσφέρει πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Γιουβέντους – Μίλαν στην Bet365

To τρίποντο πήρε η Γιουβέντους στο πρώτο ματς του Champions League, επί της Μάλμε, διαμορφώνοντας το σκορ σε 0-3. Ο Σάντρο έβαλε μπροστά την ομάδα στο 23΄, ο Ντιμπάλα εκτέλεσε εύστοχα πέναλτι στο 45΄. Ο Μοράτα στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου έδωσε το τελικό χτύπημα (45+1΄).

Στο δεύτερο ημίχρονο λύγισε η Μίλαν στο Άνφιλντ, σε ένα παιχνίδι όπου ηττήθηκε με ανατροπή, με τελικό σκορ 3-2 για τους ομίλους στο Τσάμπιονς Λιγκ. Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ από το 9ο λεπτο, με αυτογκόλ από τον Τομόρι. Διόρθωσαν το λάθος στο 42΄, με το γκολ του Ρέμπιτς, με τον Ντίαθ να φέρνει το προβάδισμα στο 44 λεπτό. Ο Σαλάχ ισοφάρισε στο 48΄, με τον Χέντερσον να σκοράρει το τελικό τέρμα που έκρινε το ματς (69΄).

Αναλογικά με τις αποδόσεις της bet365, τον πρώτο λόγο στο ματς έχει η Γιουβέντους. Συγκεκριμένα, ο άσος βρίσκεται στο 2.10, το ”Χ” στο 3.40, και το διπλό στο 3.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα δεκατρία από τα δεκατέσσερα πιο πρόσφατα παιχνίδια της Γιουβέντους, σημειώθηκαν 3 ή περισσότερα τέρματα (στο 1.72 το Over 2.5)
  • Στους τρεις από τους πέντε τελευταίους αγώνες της Μίλαν, έβαλαν γκολ και οι δύο ομάδες (στο 1.66 το Goal/Goal)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.