Bet365: Άρσεναλ – Έβερτον με πλήθος αγορών (23/04)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Ωραίο ματς σήμερα στις 22:00 στην Πρέμιερ Λιγκ, με την Άρσεναλ να φιλοξενεί την Έβερτον. Η αναμέτρηση παίζει με πλήθος αγορών στην Bet365!

Άρσεναλ – Έβερτον στην Bet365

Με το μυαλό κυρίως στο Europa League, η Άρσεναλ πρέπει να επιστρέψει στις νίκες και στο πρωτάθλημα. Την προηγούμενη αγωνιστική υποδέχτηκε τη Φούλαμ και την ισοφάρισε στις καθυστερήσεις! Βέβαια, το 1-1 είναι άδικο για τους «Κανονιέρηδες» που είχαν πάρα πολλές ευκαιρίες σε όλο το ματς. Πλέον, η ομάδα του Αρτέτα είναι επτά πόντους πίσω από την εξάδα και μοιάζει δύσκολο να πάρει ευρωπαϊκό εισιτήριο, μέσω του πρωταθλήματος.

Από την άλλη, η Έβερτον βρίσκεται σχετικά κοντά στην τετράδα και συγκεκριμένα έξι πόντους κάτω από αυτήν. Αν αναλογιστούμε ότι έχει και παιχνίδι λιγότερο, διατηρεί ακόμα ελπίδες ακόμα και για το Champions League! Πρέπει όμως να πάρει μεγάλες νίκες και σήμερα έχει την ευκαιρία για μια τέτοια. Ήταν καλή η Έβερτον απέναντι στην Τότεναμ, αλλά πήρε μόνο τον βαθμό με το 2-2. Επιστρέφει μεταξύ άλλων και ο Κάλβερτ-Λιούιν σήμερα, και ο Αντσελότι… τρίβει τα χέρια του.

Όπως βλέπουμε στις αποδόσεις στην Bet365, η Άρσεναλ έχει το πάνω χέρι για τη νίκη στο 2.10. Η ισοπαλία προσφέρεται στο 3.40 και ο άσος στην ίδια τιμή στο 3.50.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.